Nowinki motocyklowe

Szlachetna Paczka 2016 – Radiator znowu w akcji!

IMG_5080aSzlachetna Paczka 2016 – Radiator znowu w akcji !

W 2014 roku zaliczyliśmy na piątkę z plusem ogólnopolską charytatywną akcję pn. „Szlachetna Paczka”. Było fantastycznie – udało się pomóc wspaniałej wielodzietnej rodzinie. Cieszyliśmy się, że choć trochę możemy osłodzić życie komuś, kto wciąż ma pod górkę.

W 2015 roku postanowiliśmy powtórzyć ubiegłoroczny sukces. „Szlachetną Paczkę” zamieniliśmy na „Świąteczną Paczkę Radiatora” i znaleźliśmy potrzebujących, biednych ludzi, którym życie dało się mocno we znaki. Tym razem udało nam się pomóc aż dwóm rodzinom i sprawić, że ich członkowie odzyskali siłę, wiarę w ludzi i błysk w oku. To było bezcenne uczucie!

Radiator znowu w akcji!

Rok 2016 powoli dobiega końca. Dla nas, motocyklistów z forum Radiatora to okres niezwykle gorący. W tym roku ponownie zadecydowaliśmy o udziale w ogólnopolskim projekcie pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej pn. „Szlachetna Paczka”. Sytuacja materialna Polaków z pewnością uległa w ostatnim czasie poprawie, ale wciąż mimo wielu świadczeń wychowawczych (500+) i zasiłków nie brakuje ludzi żyjących na skraju ubóstwa. Z bazy danych wybraliśmy dwie rodziny, dla których zbieramy środki finansowe i najpotrzebniejsze na co dzień artykuły spożywcze, chemiczno-kosmetyczne i gospodarstwa domowego. Do tej pory udało nam się uzbierać 2500 zł, a w przeciągu dwóch dni kwota wzrosła do 4050 zł. To jednak wciąż mało! Jest jeszcze tyle do zrobienia i kupienia, a czasu coraz mniej! Do Finału Szlachetnej Paczki (10-11 grudnia 2016) zostało już tylko dwa tygodnie…

Przyłącz się już dziś do naszej motocyklowej zbiórki! Dołącz do tej wspaniałej akcji charytatywnej i podaruj trochę świąt Potrzebującym! Wystarczy zalogować się na forum i dołączyć do naszego grona! Razem pomóżmy potrzebującym, zagubionym w życiu ludziom na powrót stać się KIMŚ i odzyskać GODNOŚĆ! Dajmy im szansę wygrać i pokażmy, że nie są sami!

Swiateczna_Paczka_Radiatora_15_Przed_Po_1

Świąteczna Paczka Radiatora 2015 – przykładowa zmiana jednego z pomieszczeń

Wspaniale jest pomagać innym i widzieć w ich oczach nadzieję! My przekonaliśmy się już o tym nie raz! Okres przed świętami Bożego Narodzenia to czas szczególny. Mocniej odczuwamy potrzebę pomagania innym, wspomagania tych najbardziej potrzebujących, skrzywdzonych przez los i życie. To czas, kiedy hojność i dobre serca spotykają się z biedą,  beznadziejnością i brakiem wiary.

Zostańcie z nami bohaterami! Przyłączcie się do naszej inicjatywy i wesprzyjcie Nasze Dwie Rodziny. Ja nieprzerwanie  wierzę, że okazane dobro zawsze wraca do człowieka. A więc, na co czekacie…?

Szczegóły akcji pod linkiem widoczne wyłącznie dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników z określoną liczbą forumowych wpisów >>>

P.S. Motocykliści z forum Radiatora to wyjątkowe osoby, bezinteresowni darczyńcy o wielkich sercach! Przekonałam się o tym wiele razy. Oni nigdy nie zawodzą. Dziękuję za ich wytrwałość, upór, siłę i chęć czynienia dobra w dzisiejszym złym świecie.

Tamara Głaz

Kliknij i czytaj więcej:
Motocyklowa Szlachetna Paczka – film (2014) >>>

Świąteczna Paczka Radiatora 2015 >>>

30/11/2016

O autorze

Glazio


Dodaj komentarz

Listopad 2017
P W Ś C P S N
« Paź    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl