Nowinki motocyklowe

Bezpłatna akcja serwisowa SHOEI

Bezpłatna akcja serwisowa SHOEI

Podczas III Wystawy Motocykli i Skuterów w Warszawie (4-6 marca) wszyscy posiadacze kasków SHOEI  zakupionych w oficjalnej sieci dealerskiej w Polsce mogą skorzystać z bezpłatnego ich serwisu oraz porad dotyczących eksploatacji i pielęgnacji.

Jak co roku przedstawiciel marki SHOEI, który w minionym sezonie obecny był na praktycznie wszystkich najważniejszych wydarzeniach motocyklowych, ponownie proponuje bezpłatny serwis kasków. Zarówno na imprezach wystawienniczych, w czasie imprez i zawodów na Torze Poznań, jak też otwartych dniach importerów motocykli każdy chętny mógł testować kaski SHOEI, a także skorzystać z bezpłatnego serwisu, fachowych rad i pomocy technicznej. W rozpoczynającym się sezonie z takiego wsparcia będzie mógł skorzystać każdy chętny już w najbliższych dniach.

Zapraszamy na stoisko SHOEI podczas III Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów w dniach 4-6.03.2011r. W hali wystawienniczej MT Polska, przy ulicy Marsa 56. Wszyscy posiadacze kasków SHOEI zakupionych w oficjalnej sieci dealerskiej w Polsce mogą skorzystać z bezpłatnego ich serwisu oraz porad dotyczących eksploatacji i pielęgnacji!

Bezpłatny serwis obejmuje następujące czynności:
1. Sprawdzenie i regulację mechanizmów wizjera – nie jest możliwe dokonanie tej regulacji samemu ponieważ potrzebna jest specjalna szyba regulacyjna (w przypadku zużycia bezpłatna wymiana mechanizmów mocujących).
2. Sprawdzenie działania i ewentualna wymiana niepoprawnie pracujących mechanizmów wentylacji (w przypadku zużycia bezpłatna wymiana).
3. Konserwacja wszystkich uszczelek i elementów gumowych specjalnym silikonem wykorzystywanym w fabrykach w Japonii.
4. Sprawdzenie ogólnego stanu technicznego kasku (wraz z wyściółką wewnętrzną).
5. Porady dotyczące konserwacji, użytkowania i pielęgnacji.

Bezpłatna akcja serwisowa SHOEI będzie prowadzona przez przeszkolonego technika, posiadającego Certyfikat Serwisowy B przyznawany przez japońską fabrykę upoważniający do wszystkich napraw poza ingerencją w wypełnienie EPS i skorupę kasku.

Źródło: Motogen.pl

02/03/2011

O autorze

siCk_BoY_


Dodaj komentarz

Listopad 2017
P W Ś C P S N
« Paź    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl