Filmy, Nowinki motocyklowe

Motocyklista kontra wściekły baran / film

Motocyklista&baranFilm zobaczyli widzowie najbardziej znanych stacji telewizyjnych na świecie CBS, CNN, RTM, Daily Mail, NZ wiadomości. Właściciel nagrania postanowił umieścić nagranie w sieci z prośbą o komentarze.

Opis zdarzenia.
Jadąc pod górę motocyklem krosowym motocyklista natknął się na zwierzę stojące na szlaku. Stary baran najwyraźniej był w złym humorze. Po spostrzeżeniu motocyklisty zwierzę ruszyło w jego stronę.

Na stromym i wąskim podjeździe baran zaatakował motocykl/motocyklistę. Jak pisze kierujący pojazdem: całe szczęście, że nie próbował zawrócić. Gdyby odwrócił się bokiem, zły baran uderzyłby w bok z dużym prawdopodobieństwem złamania nogi oraz szeregiem innych następstw. Uderzenie barana przewróciło motocyklistę. Po kilku kolejnych próbach ataku postanowił podnieść sprzęt ustawiając się przodem do niego. Odparł kilka bezpośrednich uderzeń rozpędzonego zwierza po czym postanowił uciec. Zwierze które nie lubi hałasu towarzyszyło mu do końca domniemanego terytorium, strzeżonego w przez rogaty postrach Nowej Zelandii o okolicy Nelson.

To zwierze słynie z bezpodstawnych ataków na wszystko co pojawi się na jego terenie. Przegonił nawet świnię i grupę psów myśliwskich.

Pełna wersja

Tak wyglądały próby oswojenia zwierzęcia

Tak wyglądają ustawki – motocyklista vs zły baran (motocyklist vs angry ram).

Wyraź swoją opinię na ten temat 🙂

19/05/2014

O autorze

Glazio


Dodaj komentarz

Styczeń 2018
P W Ś C P S N
« Gru    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl