Filmy, Nowinki motocyklowe, Relacje, Różne, Zloty / Imprezy

W Lubaczowie polało się mnóstwo krwi … /film

IMG_0320

18 kwietnia w Lubaczowie po raz kolejny odbyła się akcja „Motoserce”. Organizatorami imprezy byli: Klub Motocyklowy „Czarna Brygada” we współpracy z Urzędem Miejskim i Miejskim Domem Kultury w Lubaczowie. Pogoda była dość nieprzyjazna – zimno, deszcz, śnieg, wiatr, od czasu do czasu przez grube warstwy chmur przeświecało słońce. Jednak podczas tegorocznej akcji atmosfera była naprawdę gorąca, a frekwencja mimo kiepskiej pogody wysoka! Cel został osiągnięty i udało się zebrać mnóstwo czerwonej, gorącej krwi!!! Trzeba dodać, że w tym roku udało się zebrać więcej krwi, niż w poprzednim. Tak dobry wynik jest efektem znacznie wyższej świadomości społeczeństwa i wzrostu empatii.

IMG_0413

Ponad 120 osób oddało w sumie 53 litry krwi. Uczestnicy ogólnopolskiej akcji „Motoserce” odbywającej się w Lubaczowie udowodnili po raz kolejny, że wystarczy pozytywne nastawienie, uśmiech, chęć działania i pomocy innym. Mimo ogromnej kolejki i przejmującego zimna chętnie oddawano krew dla innych, a uśmiech nie znikał z twarzy. Zebraną w Lubaczowie krew przejęła ekipa z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.

Zobacz galerię zdjęć oraz filmy użytkowników >>>

DSC_0445

IMG_0250e

Lubaczowskie Motoserce rozpoczęło się mszą świętą, po której motocykliści w paradzie wjechali na rynek miasta. Burmistrz Miasta Lubaczowa p. Krzysztof Szpyt otworzył oficjalnie imprezę i przekazał rynek miejski we władanie motocyklistów. Widzowie i uczestnicy akcji mogli oglądać fachowe pokazy udzielania pierwszej pomocy, wziąć udział w różnych konkurencjach sprawnościowych, podziwiać pokazy stuntu motocyklowego w wykonaniu Kuby Radczaka i wiosenne „palenie gumy” przez odważnych motocyklistów oraz wysłuchać koncertów muzycznych.

Zobacz galerię zdjęć oraz filmy użytkowników >>>

IMG_0194

Ozdobą imprezy były wspaniałe motocykle i samochody firmy Game Over Cycles, w tym pierwszy na świecie wytatuowany motocykl Cheyenne Bike – The Recidivist. Na rynku znajdował się także plac zabaw dla najmłodszych uczestników imprezy, a głodni mogli posilić się pyszną grochówką serwowaną z kuchni polowej.

Oglądaj więcej zdjęć i filmów na forum >>>

IMG_0350

Szczególne podziękowania ekipa Radiator Mototurystyka kieruje do Czarnej Brygady. Panowie organizacja akcji na bardzo dobrym poziomie!!! Rozwijacie skrzydła – z roku na rok jest coraz lepiej!
Zappek dzięki za piosenkę Misia Uszatka. Przeniosła nas do czasów dzieciństwa. Miło !
Największe wyrazy szacunku należą się tym, którzy podzielili się swoim darem życia. Motocykliści i przyjaciele – macie WIELKIE SERCE.

Film – Motoserce Lubaczów 2015

22/04/2015

O autorze

Glazio


ONE COMMENT ON THIS POST To “W Lubaczowie polało się mnóstwo krwi … /film”

  1. Jacek napisał(a):

    Piękny wynik! Ilość zebranej krwi robi wrażenie! Z roku na rok coraz lepiej rozkręca nam się ta wspaniała impreza. Wypada tylko się cieszyć i czekać na następną za rok!

Dodaj komentarz

Listopad 2017
P W Ś C P S N
« Paź    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl