Filmy, Nowinki motocyklowe

Szósta edycja imprezy VI Nasze Wyprawy Motocyklowe już za nami

VI Nasze Wyprawy Motocyklowe

Kolejna edycja imprezy VI Nasze Wyprawy Motocyklowe już za nami. Było energetycznie i motocyklowo!

Sześć prezentacji zdjęć i filmów z rejonów Azji, Ameryki Południowej i Europy, ciekawe opowieści o przeżyciach i doświadczeniach w trasie, nietuzinkowi prezentujący i niezwykłe miejsca. Oto cały sekret udanej imprezy, która odbyła się w miniony weekend w Narolu. Całości dopełniła klimatyczna sceneria restauracji „Pałacowa” i wspaniała, spontaniczna publiczność.

VI Nasze Wyprawy Motocyklowe - prezentacjaPiątkowy wieczór należał w całości do Krzysztofa „Sambora” Samborskiego, który przeniósł nas do Bhutanu – ostatniego buddyjskiego królestwa oraz w indyjskie rejony Himalajów. W drugi dzień naszej imprezy motocyklowej Marcin „Maurosso” Krzeszowiec swoimi opowieściami okraszonymi dawką cudownego humoru porwał publiczność na terytorium Azji Centralnej i wszyscy obecni mogli mu towarzyszyć w fascynującej samotnej podróży przez siedemnaście krajów. Panowie od Junaków – Piotr i Krzysztof zaserwowali nam opowieści z podróży po Albanii i innych ciekawych zakątkach Europy południowo – wschodniej, dzieląc się przy tym doświadczeniem i przydatnymi w trasie radami. Sobotni wieczór należał do Izabeli i Krzysztofa Rudź, którzy z pasją i fascynacją opowiadali o swojej podróży przez zapomniane tereny Ameryki Południowej. Jak co roku, nam także przypadło w udziale podzielenie się z publicznością wspomnieniami i emocjami z naszej zeszłorocznej wyprawy do Włoch. Mam nadzieję, że zdjęcia pięknych alpejskich przełęczy oraz dymiący krater Etny zrobiły wrażenie przynajmniej na części publiczności i staną się dla niektórych osób impulsem do tegorocznego wyjazdu.VI Nasze Wyprawy Motocyklowe - młody uczestnikVI Nasze Wyprawy Motocyklowe - motocykle junak

Powiem tak – wspaniale jest podróżować motocyklem i odkrywać nieznane zakątki. To ogromne emocje i doznania, które trudno wyrazić w kilku słowach. Jednak po tegorocznej imprezie stwierdzam z całą pewnością, że jeszcze wspanialej jest dzielić się doświadczeniami z innymi motocyklistami i zachęcać ich do realizacji marzeń o podróżach. To uczucie jest po prostu bezcenne!

Portal motocyklowy radiator- mototurystyka.pl składa serdeczne podziękowania sponsorom za wsparcie przy organizacji imprezy „Nasze wyprawy motocyklowe”.Sponsorzy_VI_NWM

Słowa wdzięczności kierujemy również do właścicieli i pracowników restauracji „Pałacowa” w Narolu, którzy wykazali się pracowitością, cierpliwością, doskonałą organizacją i wspierali nas przez dwa dni trwania imprezy. Szczególne słowa podziękowania należą się Panu Stanisławowi Woś – Burmistrzowi Miasta i Gminy Narol za wspieranie pasji motocyklowych, otwartość i współdziałanie na rzecz rozwoju i propagowania turystycznych walorów regionu.

LINK TYMCZASOWY DO GALERII ZDJĘĆ NA FORUM – KLIKNIJ >>>

VI Nasze Wyprawy Motocyklowe

U nas poczujesz się jak w domu. Najmłodszy uczestnik naszej imprezy liczył sobie 100 dni !VI Nasze Wyprawy Motocyklowe

 

O naszym wydarzeniu pisało „Życie Podkarpackie”.VI Nasze Wyprawy Motocyklowe - artykuł - życie podkarpackie

Głazio
„Czego mi w nim brakuje w artykule ?
– Nazwy imprezy (Nasze Wyprawy Motocyklowe) lub nazwy organizatora (Radiator Mototurystyka).
– Ponadto mała nieścisłość (kto był ten wie) Agatę Lange zastąpił Sambor.
– Brak jednego z pierwszych wystawców motocykli – Michalski Mirosław (2) PANNONIA rok prod. – 1965 i JAWA rok prod. – 1962, którą nie wiem czemu uparcie nazywałem Junakiem.
Wszystko podyktowane tym, że w tym wydaniu miały się pojawić dwa artykuły, które miały oddać sedno i sens. Kolejny artykuł za tydzień, tj. 09.03.2016 (środa)”.
Wedle zapowiedzi, po tygodniu uzupełniamy drugą część artykułu 🙂 Razem miały stanowić całość.
VI Nasze Wyprawy Motocyklowe - artykuł - życie podkarpackie

FILMY z VI NWM

Prezentacje na VI Nasze Wyprawy Motocyklowe wraz z podziękowaniami dla sponsorów oraz wspierających.

Film z imprezy VI NWM – zlepek z wolnych chwil Głazia

Film „Edycji” z komentarzem:
„VI Wyprawy Motocyklowe – Radiator 2016.
Powiem krótko; ten kto był kolejny raz – nie rozczarował się, Ci którzy byli po raz pierwszy – na pewno powrócą”.

Kolejny materiał w TV Lubaczów (oglądaj od 1:34 do 4:43):

Kolejny film z naszej imprezy od PiotraC (prelegenta, który przyjechał w lutym 2016 na zabytkowym motocyklu marki Junak).
Trasa Warszawa – Narol to optymistycznie około 314 km. Sól na sprzętach a w drodze powrotnej deszcz. Taka pogoda to dla nich żadna przeszkoda.
„Głazio, Pozwolilem sobie skorzystać z Twojej relacji filmowej i połączyć ją z
moimi filmikami. Efekt można zobaczyć na:”

ZAPOWIEDŹ !

VII Nasze Wyprawy Motocyklowe (VII NWM) – 24-26. 02. 2017

Miejsce imprezy ujawnimy bliżej terminu.

VI Nasze Wyprawy motocyklowe - motocykle

Zdjęcia z imprezy >>>

Tekst: Tamara Głaz

 

15/03/2016

O autorze

siCk_BoY_


ONE COMMENT ON THIS POST To “Szósta edycja imprezy VI Nasze Wyprawy Motocyklowe już za nami”

Dodaj komentarz

Wrzesień 2017
P W Ś C P S N
« Sie    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl