23
Cze
II ZLOT U VIKINGA – Małe Pułkowo
15:00 to 13:00
Od 23-06-17 to 24-06-17

II ZLOT U VIKINGA – Małe Pułkowo
23-24.06.2017
Małe Pułkowo, Kuźnia Smaków, Małe Pułkowo 20 – kujawsko-pomorskie
Kontakt: 662089356, tomsonaps@gmail.com
Facebook >>>

Motocykliści i fani dobrej muzyki!!! Zapraszamy Was do Małego Pułkowa na II Zlot u Wikinga!
W zeszłym roku na terenie restauracji Kuźnia Smaków odbyła się pierwsza edycja zlotu, która rozeszła się szerokim echem. Nadszedł czas by powtórzyć to wspaniałe spotkanie w dużo większym gronie.

Na tegorocznym zlocie zagrają:

ZDROWA WODA
Zespół, którego chyba przedstawiać nie trzeba. Można jedynie napomknąć, że Zdrowa Woda w zeszłym roku wydała swój 10 album „W Tunelu”, a za rok będzie obchodzić 30-lecie istnienia. Warto też dodać, że po latach zespół wraca na scenę WOODSTOCKU! Na Zlocie u Wikinga usłyszymy kultowe i dobrze znane utwory tj:
Piwo, Nie bój się miłości ale również najnowsze, znane już z koncertów W tunelu ulicy, Ale co mi tam…

WIESZ O ZLOCIE CZY IMPREZIE ?
Dodaj swój zlot bez konieczności logowania – KLIKNIJ i wypełnij >>>
Instrukcja wypełniania >>>

MR POLLACK
Mr. Pollack tworzą bracia Jacek (gitara) i Grzegorz Polakowie, którzy karierę muzyczną rozpoczynali u ojca Justyny Steczkowskiej, ucząc się śpiewu w prowadzonym przez niego chórze. Po kilkunastu latach założyli zespół rockowy i w roku 1990 nagrali swą pierwszą płytę QŃ. Na tej płycie Jacek Polak pokazał swój doskonały warsztat gitarowy i został uznany za jednego z najlepszych polskich gitarzystów. Od tego czasu zespół nagrał jeszcze kilka płyt, w tym – ku zaskoczeniu swych fanów – jedną płytę zawierającą utwory muzyki poważnej w aranżacji rockowej. Płyta ta cieszyła się dużą popularnością, utwory na niej nagrane na stałe weszły do repertuaru koncertowego zespołu, a Jacek został określony „Paganinim Gitary”. Zespół koncertował z powodzeniem na całym świecie, zaś jego muzycy zbierali indywidualne nagrody w konkursach i przeglądach instrumentalistów. W roku 2013 ukazała się najnowsza płyta zespołu, „Black Hawk”, bardzo dobrze przyjęta tak w Polsce, jak i za granicą (duże powodzenie w USA). Rok później zespół Mr.Pollack odbył w trasę koncertową po Chinach „Mr.Pollack 2014 China Tour” promującą najnowszą płytę „Black Hawk” !!! Wiosną 2016 roku Mr.Pollack wyrusza do USA i Kanady promować,świetnie przyjętą na Zachodzie przez krytykę płytę „Black Hawk”!
Black Hawk, Lot trzmiela…

WIESZ O ZLOCIE CZY IMPREZIE ?
Dodaj swój zlot bez konieczności logowania – KLIKNIJ i wypełnij >>>
Instrukcja wypełniania >>>

pARTyzant:
Znane osoby o pARTyzancie :

– „Gość, którego koniecznie trzeba posłuchać“ ( JOE SATRIANI )
– „Człowiek, który ma dwa mózgi“ ( BOBBY CEDRO – główny inżynier w firmie DUNLOP, twórca kultowej CRY BABY )
– „Niezwykle oryginalny wirtuoz gitary“ ( DON LEMON – redaktor CNN )
– „Cooperfield gitary“ ( ZBIGNIEW HOŁDYS )

Wyjątkowy styl Krzysztofa „pARTyzanta” Toczko (tapping oburęczny , fingerstyle) umożliwia mu niezależne granie na dwóch gitarach jednocześnie dzięki czemu, podobnie jak w grupie THE DOORS, zespół nie ma w swoim składzie basisty. Ową wirtuozerię doceniło już ponad 6,5 miliona widzów śledzących kanał YouTube artysty (YT/partyzgit) .
Gitarzysta początek swojej działalności artystycznej zawdzięcza grupie DŻEM, z którą współpracuje do dziś a w latach 1991-1994 stale jej towarzyszył grając na akordeonie, harmonijce ustnej i gitarze (muzyk gości na sześciu wydawnictwach zespołu).
Skład dopełnia Mikołaj Toczko , który „ jawi się jako utalentowany i trafiający w punkt perkusista z ogromnym potencjałem, wszechstronnością i możliwościami” ( Wojtek Margula „Magazyn Gitarzysta” ).
Duet porusza się sprytnie pomiędzy różnymi stylistykami, nie brakuje mocnych rockowych riffów, bluesowych smaczków, humoru i zabawy przeplatanych z zadumą. Ważnym, nieodzownym elementem koncertów jest interakcja z publicznością oraz nieskrępowana improwizacja.
Na repertuar składają się głównie kompozycje własne przeplatane od czasu do czasu oryginalnymi interpretacjami znanych tematów.
Poza obiektywem, Jelonek…

WIESZ O ZLOCIE CZY IMPREZIE ?
Dodaj swój zlot bez konieczności logowania – KLIKNIJ i wypełnij >>>
Instrukcja wypełniania >>>

Panzerfaust:
Zespół pochodzący z Gniewkowa. Jak sami się określają, jest to: „zderzenie doświadczenia z młodzieńczym buntem, ku chwale klasycznych hard rockowych riffów i southern`owych harmonii”
Gdy padnie strzał: https://www.youtube.com/watch?v=gBkfyyxST1M
Członkowie zespołu
Tomasz Gremplewski – wokal
Mateusz Pułaczewski – gitara
Michał Borowiak – bas
Radosław Siemianowski – perkusja

W programie II Zlotu u Wikinga dodatkowo m.in. pokaz strażacki, konkurencje nagrodami i wiele innych atrakcji!

Zapraszamy do śledzenia oficjalnej strony zlotu vikinga >>>

II ZLOT U VIKINGA - Małe Pułkowo