Aktualności: Witamy na Forum Radiator - turystyka motocyklowa! Nowych użytkowników zapraszamy do powitalni w celu napisania kilku słów o sobie.
Grudzień 12, 2017, 11:30:04 am

Autor Wątek: Cerkwisko Samotnie Brata Alberta Manasterz Klasztor Wola Wielka, Pałac Narol ..  (Przeczytany 408 razy)

Offline Glazio

• Administrator
  • Hero
Odp: Cerkwisko Samotnie Brata Alberta Manasterz Klasztor Wola Wielka, Pałac Narol ..
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 28, 2017, 02:53:09 pm »
Czy nic się nie da zrobić z tymi zdjęciami?

Kurcze psuja całe czytanie.

Sądzę, że Artur posiada te zdjęcia. Najlepiej i nabezpieczniej byłoby wrzucenie ich przez stronę >>>
Dodając do mediów.
Później skopiować link i wkleić do tekstu.
Każdy użytkownik Radiatora ma możliwośc pisania własnych artykułów - szczegóły nowej strony (w razie problemów z logowaniem pisać w tym poście >>>)

Wgrane do mediów zdjecia można wklejać w tekście na forum, dodawać do utworzonych publikacji lub tworzyć galerie zdjęć.
Artykuł może się pojawić po uprzedniej akceptacji jednego z administratorów.

Offline arturlubaczow

• Starszy użytkownik
Odp: Cerkwisko Samotnie Brata Alberta Manasterz Klasztor Wola Wielka, Pałac Narol ..
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 28, 2017, 03:25:42 pm »

ądzę, że Artur posiada te zdjęcia. Najlepiej i nabezpieczniej byłoby wrzucenie ich przez stronę >>>
Dodając do mediów.
Później skopiować link i wkleić do tekstu.
Każdy użytkownik Radiatora ma możliwośc pisania własnych artykułów - szczegóły nowej strony (w razie problemów z logowaniem pisać w tym poście >>>)

Wgrane do mediów zdjecia można wklejać w tekście na forum, dodawać do utworzonych publikacji lub tworzyć galerie zdjęć.
Artykuł może się pojawić po uprzedniej akceptacji jednego z administratorów.

Ale o co z tym chodzi masz jakąś radę poradę w sumie nie dodawałem w ten sposób zdjęć.

Jestem chyba leniwy albo za stary  żeby to zrozumieć klikałem na link okno logowania brak możliwości logowania?
Art

Offline Glazio

• Administrator
  • Hero
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 28, 2017, 04:42:53 pm »

Ale o co z tym chodzi masz jakąś radę poradę w sumie nie dodawałem w ten sposób zdjęć.

Jestem chyba leniwy albo za stary  żeby to zrozumieć klikałem na link okno logowania brak możliwości logowania?

Ale o co z tym chodzi ?
Po prostu powinieneś się zalogować na stronę tym samym loginem i hasłem co na forum.
Logując się przez stronę z automatu powinieneś być zalogowany na forum. Próbowałem i nie z każdej przeglądarki to działa.

Masz jakąś radę poradę w sumie nie dodawałem w ten sposób zdjęć ?
Zaloguj się, wejdź w Media >>> dodaj media >>> przeciągnij zdjęcia do dodania i masz je na serwerze. Dalej to kopiowanie linku znajdującego się obok odpowiedniego zdjęcia a po kliknięciu w obrazek/ikonkę obok tego YouTube na forum >>> wklejenie linku.

Po zakończeniu pisania posta klikasz w wyślij wiadomość i masz zdjęcia w tekście, tam gdzie chcesz - tak jak na tym przykładzie moich wpisów >>>

Klikałem na link okno logowania brak możliwości logowania?
Kliknij jeszcze raz
Wpisz swój login, chyba, że rejestrowałeś się przez forum, to trzeba napisać do siCk_BoY_ i problem będzie rozwiązany. Też mógłbym to zrobić ale nie wiem jak.

Offline siCk_BoY_

• Administrator
  • Hero
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 30, 2017, 07:53:04 pm »
Problem z logowaniem na stronie arturlubaczow został rozwiązany.

Nadmienię  jeszcze, żebyście zwracali uwagę przy wrzucaniu zdjęć na serwer, na wielkość wrzucanych plików.
Prosiłbym w takich sytuacjach o zmniejszanie zdjęć przynajmniej do rozmiarów 1200x800 px, a nawet mniejsze.
Miejsce na serwerze jest ograniczone. Wrzucanie zbyt dużych zdjęć będzie powodowało również wolne wczytywanie zawartości strony i forum. Proszę to mieć na uwadze.

Offline Glazio

• Administrator
  • Hero
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 01, 2017, 07:13:58 am »
Ja osobiście wrzucam zdjęcia o wielkości 800x600 pix.
Do przeglądania na stronie www w zupełności wystarczają.

Offline siCk_BoY_

• Administrator
  • Hero
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 01, 2017, 05:45:50 pm »
I ja taką bym sugerował (800x600 przy rozdzielczości 72dpi - spokojnie wystarczy, a i wielkość pliku nie powinna wtedy być duża).
Chodzi jednak o zmniejszanie oryginalnych zdjęć, bo tak jak wspomniałem wcześniej, wszystko wpływa na działanie strony :)