VII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Tylko dla Orlic
Nowinki motocyklowe, Zloty / Imprezy

VII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Tylko dla Orlic

VII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Tylko dla Orlic, to kolejna z prezentacji otwierających siódmą już serię zimowych spotkań podróżników motocyklowych

VII Nasze Wyprawy Motocyklowe - Tylko dla OrlicTylko dla Orlic
Joanna Świercz
Motocyklistki „Tylko dla Orlic – pierwsza kobieca motocyklowa wyprawa w Himalaje”
VII Nasze Wyprawy Motocyklowe
24 II 2017 (piątek), godz. 20:00
Hotel – Restauracja Pałacowa – Narol, ul. Parkowa 2, woj. podkarpackie (w sercu Roztocza)

VII Nasze Wyprawy Motocyklowe - Tylko dla OrlicMotocyklistki i ich opowieści o przygodach w najwyższych górach świata. Prezentacja pt.:” Tylko dla Orlic” okiem Joanny Świercz.

W sierpniu 2016 roku kilkanaście kobiet przejechało na motocyklach marki Royal Enfield 3000 kilometrów po indyjskich Himalajach, wjeżdżając na cztero i pięciotysięczne przełęcze, w tym trzy najwyżej położone i dostępne dla ruchu kołowego. To była ambitna wyprawa, a poprzeczka została postawiona bardzo wysoko. Od początku nie było mowy o żadnych ustępstwach!

Te niesamowite kobiety motocyklistki odwiedziły, podczas swojej podróży po bezdrożach Azji stolicę dawnego królestwa LadakhuLeh, słynne turkusowe jezioro Pangong Tso położone na granicy indyjsko-chińskiej (4240 m n.p.m.) oraz magiczne Tso Moriri – jedno z najwyżej położonych jezior na Ziemi (4600 m n.p.m.). Na końcu świata, w Dolinie Nubry nazywanej „Doliną Kwiatów” położonej niedaleko spornej granicy z Pakistanem i Chinami walczyły z wydmami na śródgórskiej pustyni. Żeby się tam dostać musiały przejechać kosmicznie trudną drogę usianą głazami i zmagać się z brakiem tlenu na najwyższej przejezdnej drodze świata, czyli Przełęczy Khardung La (5602 m n.p.m.).

WIESZ O ZLOCIE CZY IMPREZIE ?
Dodaj swój zlot bez konieczności logowania – KLIKNIJ i wypełnij >>>
Instrukcja wypełniania >>>

To był najprawdziwszy i bardzo niebezpieczny OFFROAD! Podczas swojej niebywale dynamicznej podróży zdążyły również zgłębić tajemnice Buddha Dharma i zintegrować się z buddyjskimi mniszkami…
O atmosferze jaka panowała podczas kobiecej wyprawy motocyklowej, zmaganiach na drodze, radościach i trudnościach podróży opowie jedna z uczestniczek.
W programie prezentacji znajdą się ciekawe opowieści, fantastyczne zdjęcia oraz autentyczny film z podróży. Nie możecie tego przegapić!

Zapraszamy !

Wstęp wolny !

Szczegóły VII Nasze Wyprawy Motocyklowe poznasz tu (kliknij) >>>

04/01/2017

O autorze

Glazio


2 komentarze Do “VII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Tylko dla Orlic”

Dodaj komentarz

lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl