VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Narol 2018 – zapowiedź
23-25.02.2018
Narol, ul. Parkowa 2, Hotel – Restauracja Pałacowa (brak miejsc noclegowych – ewentualnie ktoś zrezygnuje) – podkarpackie
Wykaz miejsc noclegowych Gminy Narol (kliknij) >>>
Noclegi z e-turysta >>>
Wykaz innych miejsc noclegowych w pobliżu wydarzenia. Szczegóły na samym dole pierwszego posta (kliknij) >>>
Kontakt: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
Przed nami już VIII edycja Zimowych Spotkań Podróżników Motocyklowych. Usłyszycie ciekawe opowieści prawdziwych podróżników motocyklowych, którzy zabiorą Was do krain rozciągających się w różnych częściach świata. Poznacie przygody związane z eksplorowaniem znanych i tych mniej znanych miejsc. Dowiecie się, jakie są zalety i wady jazdy w pojedynkę oraz w grupie. Podróże motocyklistów i motocyklistek bez zakłóceń w postaci konkursów oceniających kto pojechał dalej czy też w bardziej ekstremalnych warunkach. To pokazy przeźroczy, filmów, prezentacji tematycznych w doborowym towarzystwie podróżników. Wszystko w niepowtarzalnej atmosferze.
Przybywając na imprezę uzyskacie mnóstwo odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Ze wszystkimi podróżnikami będziecie mogli porozmawiać osobiście i usłyszeć odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania. Wszystko w luźnej motocyklowej atmosferze w doborowym towarzystwie w samym sercu Roztocza.
WIESZ O ZLOCIE CZY IMPREZIE ?
Dodaj swój zlot bez konieczności logowania – KLIKNIJ i wypełnij >>>
Instrukcja wypełniania >>>
Czekamy na Was 23-25 lutego 2018 w restauracji „Pałacowa” w Narolu (woj. podkarpackie). Zaczynamy w piątek o godzinie 18.30.
Sprawdź jak było w poprzednich latach >>>
Wstęp wolny!
VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Narol 2018
Program będzie aktualizowany bliżej terminu:
23.02.2017 (piątek)
1. RTW Express – motocyklem dookoła świata – 18:30 (kliknij i czytaj więcej >>>)
Janusz Rentflejsz

2. Od teorii do Afryki – 19:50 (kliknij i czytaj więcej >>>)
Robert Czyżewicz i Jarek „Franek” Frankowski
3. Tylko dla Orlic. Kirgistan. – 21:00 (kliknij i czytaj więcej >>>)
Aleksandra Trzaskowska

24.02.2017 (sobota)
1. Enduro Polulanka – 11:00 (kliknij i czytaj więcej >>>)
Prezentacja zbiorowa: Wojtek Xr 400, Kacper Huska 701, Robert Huska Tr 650, Kryla Xt 350, Przemek Ttr 660, Rafał Xrv 750, Mariusz Trampek, Struś, Głazio Bmw G450X. Zobaczymy kto przybędzie na miejsce.
2. Wyspa Man – mekka motocyklistów – 12:30 (kliknij i czytaj więcej >>>)
Erwin Gorczyca i Lech Potyński

3. Mo2oXplorers© – TransБАЛКАН 2017 – 15:00 (kliknij i czytaj więcej >>>)
Dominik „Arkham” Jędrzejowski
4. Socialismo o muerte? Junak o muerte! – 17:00 (kliknij i czytaj więcej >>>)
PiotrCuś (Piotr Czołnik) i K54 (Krzysztof Pazura)

5. Nordkapp zimą – śniegiem po oczach – 19:00 (kliknij i czytaj więcej >>>)
Marco

25 II 2017 (niedziela)
Dojście do siebie i szczęśliwe powroty ze zwiedzaniem okolicznych atrakcji.
Konsumpcja w restauracji na koszt własny.
Po każdej prezentacji pytania do podróżników oraz przerwa barowa.
Sponsorzy – mile widziani !
Piszcie na – kontakt@radiator-mototurystyka.pl
Dziękujemy za wsparcie:
Aktualizacje programu tutaj i na forum w pierwszym poście >>>
Polub i udostępnij wydarzenie na Facebook >>
W czasie wolnym między prezentacjami można odwiedzać okoliczne atrakcje.
Kliknij na konkretną nazwę i zobacz więcej:
– Pałac Łosiów w Narolu (po drugiej stronie drogi Restauracji Pałacowej),
– Szumy na Tanwi,
– Bunkry Linii Mołotowa,
– szlak architektury drewnianej (cerkiew w Gorajcu z pięknym ikonostasem, cerkiew w Radrużu z pięknym ikonostasem (UNESCO), Kowalówce),
– niemiecki obóz zagłady w Bełżcu,
– kamieniołomy w Bruśnie i Józefowie oraz wiele innych).
Mimo zimowej pory specyficzny klimat imprezy z roku na rok przyciąga coraz więcej osób. Mamy już żelazną grupę stałych bywalców – motocyklistów i nie tylko.
Chcesz przyjechać motocyklem ? Nic nie stoi na przeszkodzie – miejsca wystarczy dla wszystkich (czasami możemy się mylić).
Do zobaczenia !
Poglądowy schemat miejsca imprezy – Narol, ul. Parkowa 2, Hotel – Restauracja Pałacowa.
24 komentarze Do “VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Narol 2018”