„Motocyklem po Europie” na liście bestsellerów
Nowinki motocyklowe

„Motocyklem po Europie” na liście bestsellerów

Motocyklem po Europie. Na zdjęciu: Tamara i Paweł Głaz.
Motocyklem po Europie. Na zdjęciu: Tamara i Paweł Głaz.

Siódme miejsce na liście bestselerów wydawnictwa Bezdroża/Helion zajmuje przewodnik „Motocyklem po Europie. 20 tras od Bałtyku po Adriatyk”. Wydanie 1. Autorzy – Tamara Głaz, Paweł Głaz.

Jest to aktualna lista najczęściej kupowanych książek w księgarni bezdroza.pl z ostatnich 30 dni, generowana codziennie.
Pozycja pt. Motocyklem po Europie. 20 tras od Bałtyku po Adriatyk ukazała się nakładem Wydawnictwa Bezdroża. Jest to druga po zeszłorocznej publikacji Polska. Przewodnik motocyklowy propozycja Bezdroży dla miłośników jednośladów. Wydawnictwo wraz z autorami zaprasza w podróż po Europie. Od krajów bałtyckich, przez Ukrainę, Rumunię i Bułgarię, aż po Grecję i Bałkany. W przewodniku zawarto 20 przemyślanych tras, które ułatwią zwiedzanie najciekawszych zakątków tej części świata, a praktyczne wskazówki dotyczące przygotowań do wyjazdów sprawią, że nic nie powinno zaskoczyć nas w trasie!

Motocyklem po Europie. 20 tras od Bałtyku po Adriatyk. Wydanie 1 Autorzy: Paweł Głaz, Tamara Głaz
Motocyklem po Europie. 20 tras od Bałtyku po Adriatyk. Wydanie 1
Autorzy: Paweł Głaz, Tamara Głaz

„Praca nad przewodnikiem była dla nas wyzwaniem i prawdziwą przygodą” – mówią Tamara i Paweł Głaz – autorzy przewodnika – „Wszystkie opisane trasy są ciekawe i godne polecenia, a każda z nich jest wyjątkowa i odzwierciedla duszę danego kraju.”

Motocyklem po Europie. 20 tras od Bałtyku po Adriatyk to nie tylko przykładowe trasy zwiedzania, ale także kompletny przewodnik, dzięki któremu można odpowiednio przygotować się do wycieczki oraz dowiedzieć się wiele o odwiedzanych okolicach. W książce znalazły się opisy mijanych miejsc i miejscowości oraz poradnik motocyklowego turysty. Publikację można znaleźć w księgarniach stacjonarnych i internetowych, zachęcamy wszystkich do poznawania Europy z perspektywy dwóch kółek!

Więcej szczegółów w poprzednim artykule >>>

Motocyklem po Europie. 20 tras od Bałtyku po Adriatyk, Tamara Głaz, Paweł Głaz, Wydawnictwo Bezdroża, Kraków 2013.

Kontakt dla mediów i egzemplarze recenzenckie:
Agnieszka Majka: agnieszka.majka@bezdroza.pl, tel. 607 311 406.

11/10/2013

O autorze

Glazio


Dodaj komentarz

Luty 2020
P W Ś C P S N
« Sty    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl