Nowinki motocyklowe

Zbuduj sobie własnego Harleya

Harley DavidsonZbuduj sobie własnego Harleya

Czytając tą wiadomość, nie mogliśmy pozbyć się jednej myśli: “Dlaczego nie zrobiono tego wcześniej”. Harley – Davidson, zresztą jako pierwsza firma produkująca motocykle, zdecydował się wprowadzić “Customization program”.

Wzięto wreszcie za wzór producentów samochodów, gdzie już od wielu lat można sobie wybrać indywidualne wyposażenie pojazdu. W dzisiejszych czasach nikt chyba nie wpadnie na pomysł, by wyposażać samochód, bezpośrednio po wyjeździe z salonu, np. w klimatyzację czy też w elektryczne podnoszenie szyb. W światku motocyklowym taki „proceder” praktykowany jest jednak bardzo często. Chcemy wyższą lub szerszą kierownicę? Konieczna w tym przypadku jest wymiana nie tylko danego elementu, ale także wszystkich linek i przewodów.
Części, które są zamieniane, wędrują na internetowe aukcje, albo co gorsza, zbierają kurz, rzucone gdzieś w garażu. Czy widzieliście dwa identyczne Harleye na drodze? No właśnie… Jakie to marnotrawstwo!

 Od 4 lutego u Harleya każdy klient może zażyczyć sobie indywidualne skonfigurowanie swojego jednośladu częściami z bogatego programu HD Custom Parts, dysponującego 8000 pozycjami. Można tego dokonać albo angażując swojego dealera, lub samemu przez stronę internetową tej firmy. Zalety tego programu są oczywiste: klient dostaje swojego Harleya już z fabryki „zindywidualizowanego”, a części montowane są przez doświadczoną załogę. Ciekawe, kiedy inne firmy pójdą tym śladem?

Źródło: onet.pl

13/05/2011

O autorze

Glazio


Dodaj komentarz

Maj 2018
P W Ś C P S N
« Kwi    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl