Marzanna utopiona
Nowinki motocyklowe, Relacje

Marzanna utopiona

Topienie marzanny
Topienie marzanny

Marzanna została oficjalnie utopiona

Podła „Marzanna” została dzisiaj podpalona, zrzucona z mostu w Rzeszowie i utopiona. Wiemy, bo widzieliśmy to na własne oczy. Nikt jej nie żałował! Pogoda w niedzielę dopisała i na parkingu przy restauracji Feniks w Lubaczowie zebrała się spora ekipa motocyklistów. Szczerze mówiąc, już nie pamiętam tak dużego zbiorowego wyjazdu! Cieszę się więc, że udało nam się spotkać  i wyruszyć do stolicy Podkarpacia.

Topienie marzanny
Topienie marzanny

W Rzeszowie przy moście na Wisłoku tłumy motocyklistów czekały na eksterminację marzanny, która jest symbolem zimowego letargu i zastoju. Gwar rozmów, okrzyki radości, warkot silników, strzelanie z tłumików, dym i zapach palonej gumy – po prostu raj dla oczu i uszu każdego motocyklisty. Warto było tu przyjechać i pozytywnie naładować akumulator na cały sezon!

Topienie marzanny
Topienie marzanny

Teraz zima nie ma już wyjścia i musi ustąpić miejsca wiośnie. Dla motocyklistów to piękny czas. Po długim zimowym zastoju znowu mogą robić to, co lubią najbardziej na świecie. Jazda na motocyklu to coś wspaniałego, czego wiele osób nigdy nie spróbowało i nie spróbuje. Tym osobom ogromnie współczujemy!

Topienie marzanny
Topienie marzanny

Ja kocham jeździć na motocyklu!!! Nie ma nic przyjemniejszego niż czuć na ciele chłód poranka i ciepło słonecznego południa, mokry deszcz na twarzy i rękach, wdychać zapachy przyrody i delektować się pięknem otaczającego świata. Oto życie w najczystszej postaci!

Więcej zdjęć na forum >>>

Pozdrawiam wszystkich motocyklistów i życzę szerokości!!!

Tamara Głaz

Topienie marzanny
Topienie marzanny

01/04/2014

O autorze

Glazio


2 komentarze Do “Marzanna utopiona”

Dodaj komentarz

Maj 2019
PWŚCPSN
« Kwi  
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl