Nowinki motocyklowe

Nowe koncepcje motocyklowe – 44. Tokyo Motor Show 2015

Nowe koncepcje motocyklowe – 44. Tokyo Motor Show 2015

Oryginalne modele firmy Honda zaprojektowane w ramach koncepcji “The Power of Dreams” to prawdziwa rewolucja!
Honda Motor Co., Ltd. zaprezentuje linię nowych modeli produkcyjnych, a także inne atrakcje na swoim stoisku na 44. Tokyo Motor Show 2015. (30 października – 8 listopada 2015 roku). „The Power of Dreams” to globalne hasło marki dla nowych firmowych modeli. Honda zaprezentuje szeroką gamę produktów, w tym produktów innowacyjnych ułatwiających mobilność i przydatnych w życiu codziennym. Nowoczesna koncepcja firmy, która wychodzi naprzeciw wymaganiom klientów opiera się na ciągłym dążeniu do doskonałości jazdy i wydajności modeli.

Wśród eksponatów prezentowanych na pokazie znajdzie się szereg innowacyjnych modeli motocykli:

5_Light Weight Super Sports-Concept

Light Weight Super Sports-Concept

Model SUPER SPORT
Jest to z pewnością motocykl nowej generacji idealny dla klientów lubiących prędkość i lekką jazdę. Długi nos, opływowy kształt i nisko pochylona pozycja kierowcy zapewnią maksimum doznań i osiągnięcie w krótkim czasie upragnionej prędkości. Motocykl wydaje się solidny i twardy, a ostre krawędzie nadają mu agresywny wygląd. Matowy kolor i grafiki umieszczone na dolnych powierzchniach maszyny tworzą doskonały kontrast, podkreślając jednocześnie surowe piękno i doskonały kształt motocykla.

5_NEOWING

NEOWING

Model NEOWING
Jest to bezprecedensowy trójkołowy pojazd, który zapewnia kierowcy poczucie komfortu i bezpiecznej jazdy w zakrętach. Neowing jest dość dużym motocyklem o sportowej sylwetce odznaczającym się doskonałą stabilnością przy niskich prędkościach. Pojazd jest wyposażony w system hybrydowy, który łączy w układzie bokser 4-cylindrowy silnik i silniki elektryczne. Cechą charakterystyczną modelu jest wysoki moment obrotowy i możliwość potężnego przyśpieszenia. W modelu Neowing Honda łączy harmonijnie nowe koncepcje z zaawansowaną stylistyką.

5_EV-Cub-ConceptModel EV- Cub
Jest to propozycja dla klientów dojeżdżających na krótkich odcinkach do pracy. Łatwy w obsłudze i dość ekonomiczny w użyciu model, jest ciekawym rozwiązaniem dla mieszkańców większych metropolii. Umieszczenie baterii w środkowej części korpusu pozwala na łatwy montaż i demontaż. Co więcej, obniżenie środka ciężkości wpływa na komfort jazdy, wygodę i łatwą obsługę pojazdu. Akumulator jest zdejmowany i można go ładować w standardowym gniazdku elektrycznym.

Tłumaczenie: hondanews.eu

17/10/2015

O autorze

Glazio


Dodaj komentarz

Czerwiec 2018
P W Ś C P S N
« Maj    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl