08
Lis
Ogólnopolskie Spotkanie Obieżyświatów Trampów i Turystów 2019
15:00 to 15:00
Od 08-11-19 to 10-11-19

Ogólnopolskie Spotkanie Obieżyświatów Trampów i Turystów 2019

08-10.11.2019
Rzeszów, Hotel Prezydencki – podkarpackie
Facebook >>> 
Strona organizatora: OSSOT >>> 
Bilet: 30 zł

Pogoda >>> 

Drodzy Podróżnicy

Mamy przyjemność zaprosić na Ogólnopolskie Spotkanie Obieżyświatów, Trampów i Turystów (OSOTT). Odbędzie się w dniach 8-10 listopada 2019, w Rzeszowie (hotel Prezydencki) już po raz 35 !

35 lat to szmat czasu a przez ten okres nasz globtroterski miting trwa nadal i ma się całkiem nieźle. Kolejny, ósmy raz będzie gościł nas Rzeszów – patronat objęli Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. Sylwester Czopek oraz Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc. Organizatorami są serwis globtroterski www.travelbit.pl a także Uniwersytet Rzeszowski.

OSOTT to więcej niż podróżniczy festiwal, to forum wymiany informacji i spotkanie o specyficznej atmosferze, przeznaczone zarówno dla doświadczonych podróżników jak i tych, którzy marzą o dalekich eskapadach. Wspaniale będzie się spotkać ze „starymi” OSOTT-owiczami ale także poznać nowych, których ciągle przybywa, wymienić doświadczenia i po prostu pobyć w podróżniczej rodzinie.

Głównym elementem programu są 17 minutowe prezentacja multimedialne z całego świata. Będzie ich jak zwykle około 50. W programie także dwa bloki filmowe.Co więcej, podobnie jak w poprzednim roku będziecie mieli okazję spotkać się z ludźmi gór i to „z najwyższej półki”.
Nie zapominamy o konkursie FOTO-HIT 2019 – polega na eksponowaniu jednej fotografii z podróży, którą autor uznaje jako fotohit. To wszystko w cenie 30 zł za wstępy w piątek i sobotę. Niedziela jest dniem z bezpłatnym wstępem.

Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na www.travelbit.pl/osott
Szczególnie prosimy o zgłaszanie prezentacji ponieważ chcielibyśmy jak najszybciej zamknąć program i uniknąć sytuacji kiedy mamy natłok zgłoszeń w ostatniej chwili.

Prosimy także o jak najwcześniejsze zgłoszenia uczestników, którzy nie planują pokazów. Sala audytoryjna hotelu Prezydenckiego, aczkolwiek duża, ma bowiem ograniczoną pojemność.

Zatem czekamy na zgłoszenia i serdecznie pozdrawiamy

Organizatorzy OSOTT 2019

WIESZ O ZLOCIE CZY IMPREZIE ?
Dodaj swój zlot bez konieczności logowania – KLIKNIJ i wypełnij >>>
Instrukcja wypełniania >>>

OSOTT