17
Cze
VIII Poznaj Podkarpacie na 200 – Rzeszów
07:00 to 19:00
17-06-18

VIII Poznaj Podkarpacie na 200 – Rzeszów

17.06.2018, godz. 7:00 – 19:00
Rzeszów, Aleja Wyzwolenia 2 – podkarpackie
Facebook >>>
Strona organizatora: RingRoad Dealer Premium Rzeszów >>>

Szanowni Państwo, po raz ósmy pragniemy zaprosić Was na “Poznaj Podkarpacie Na 2 Kółkach”. 220 km trasa przebiega przez sam środek województwa. Wyjątkowe w niej jest to, że przez “8 ostatnich lat …” nie mieliśmy okazji pokazać Wam tych uroczych zakątków. Będziemy jechać przez powiaty Brzozowski, Krośnieński i Ropczycko – Sędziszowski. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tych malowniczych i urokliwych miejsc. Drogi będą przede wszystkim widokowe, asfalt wąski, czasami mało przyjemny. Szutry na tej edycji będą w dwóch odcinkach – łącznie 1 km.

Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa z kilku względów:

* będzie to pierwsza edycja w której nie będzie nagród rzeczowych
* pierwszy raz start i meta będzie w salonie RingRoad Dealer Premium ul.Wyzwolenia 2 w Rzeszowie

Wszystkim osobom biorącym udział w imprezie przekażemy na starcie mapnik i wskazówki jak poruszać się po trasie. Polecamy wgranie w telefony lub urządzenia GPS mapy elektronicznej, którą przekażemy Wam dwa dni przed imprezą.
Trasa nawigacyjnie nie będzie należała do łatwych – to będzie wyzwanie! Udział w imprezie z samą mapą “papierową” nie da Wam możliwości przejechania dokładnie trasy, którą dla Was przygotowaliśmy, a warto!
W najbliższych dniach podamy listę sponsorów 8 edycji “Poznaj Podkarpacie Na 2 Kółkach” – czekamy jeszcze na decyzje 2 firm… Również za chwilę zaprezentujemy zdjęcia z przygotowania trasy w celu pokazania Wam kilku wyjątkowych miejsc.

Start imprezy 17 czerwiec niedziela
RingRoad dealer premium

ul.Al wyzwolenia 2
35-501 Rzeszów
pomiędzy godziną 7.00 – 11.30

I tutaj zapytanie a zarazem prośba do uczestników:
– chcielibyśmy uhonorować Was za uczestnictwo w 8 edycji i nie wiemy czy każdy chce się najeść do syta (food tracki) na mecie, czy każdy chciałby otrzymać pamiątkowa koszulkę?

Czekamy na Wasze głosy i do zobaczenia na “Poznaj Podkarpacie Na 2 Kółkach” po raz ósmy ..Cykliczna impreza mająca na celu zwiedzanie “nieznanych” zakątków województwa Podkarpackiego.

WIESZ O ZLOCIE CZY IMPREZIE ?
Dodaj swój zlot bez konieczności logowania – KLIKNIJ i wypełnij >>>
Instrukcja wypełniania >>>