01
Maj
WYSTAWA ZABYTKOWYCH MOTOCYKLI – Kamionka
Od PLN 5
10:00 to 18:00
Od 01-05-18 to 31-05-18

WYSTAWA ZABYTKOWYCH MOTOCYKLI – Kamionka

01-31.05.2018 lub dłużej
Kamionka, Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Cyziówka – podkarpackie
Facebook >>>
Strona organizatora: Folwark Cyziówka >>>

Na początku był motocykl, a motocykl stał się zbiorem i zamieszkał w Cyziówce.

Pasja była od zawsze, dlatego też pojawił się pierwszy motocykl, a po nim kolejne i kolejne. Kolekcja rozrastała się coraz bardziej, ale ciągle czegoś brakowało… Już wiemy czego! Pasja cieszy najbardziej, kiedy można się nią dzielić z innymi! Dlatego odremontowaliśmy motocykle, zadbaliśmy o oryginalne części, powstał nawet nowy budynek. I teraz tu właśnie Państwa zapraszamy – na Wystawę Starych Motocykli! Posiadamy Ponad 50 motocykli z Niemiec, USA, Francji, Szwajcarii, Czech, Polski, Rosji. Oko cieszą BMW, Zundappy, Harley-Davidsony, Junaki i wiele innych…

Naszym marzeniem jest, aby wystawa była nie tylko do oglądania, ale żeby funkcjonowała w różnych aspektach. Po pierwsze powrót do przeszłości – co widoczne było na ulicach w latach 60. czy 70., czym jeździł dziadek albo czym sami Państwo jeździli. Po drugie doświadczenie – np. jeden z motocykli można oglądać dokładnie z każdej strony, dotknąć, sprawdzić, a nawet usiąść na nim i zrobić sobie zdjęcie. Po trzecie edukacja – na wystawie dostępny jest audioprzewodnik, dzięki któremu poznają Państwo spory kawałek historii, ponadto na modelach edukacyjnych można uczyć się pracy silników, a na przygotowanych przez nas zajęciach najmłodsze pokolenie dowie się co nieco o przeszłości, ruchu drogowym i funkcjonowaniu napędu pojazdów.

Chcemy, aby Wystawa Starych Motocykli żyła. Żeby było to miejsce spotkań fanclubów, zjazdów motocyklowych, imprez tematycznych… I jesteśmy na to przygotowani – posiadamy ogromny parking, ludzi, sprzęt i urządzenia oraz wystarczająco dużo przestrzeni na zorganizowanie dodatkowych atrakcji, a także miejsca noclegowe. Chcą Państwo być na bieżąco i dowiadywać się nowych rzeczy i śledzić newsy? Zapraszamy na naszą stronę na facebooku.

ZAPRASZAMY OSOBY INDYWIDUALNE I GRUPY

CENY BILETÓW:

bilet normalny-8zł

bilet ulgowy-5zł

rodzinny-20zł

bilet grupowy powyżej 125 osób-1000zł

GODZINY OTWARCIA: od 10.00 do 18.00

Szkoły, grupy zorganizowane – godziny ustalane indywidualnie

WIESZ O ZLOCIE CZY IMPREZIE ?
Dodaj swój zlot bez konieczności logowania – KLIKNIJ i wypełnij >>>
Instrukcja wypełniania >>>

WYSTAWA ZABYTKOWYCH MOTOCYKLI - Kamionka