07
Cze
XI POTWORNY ZLOT MOTOCYKLOWY MOTOFRANKENSTEIN
Cały dzień
Od 07-06-19 to 09-06-19

XI POTWORNY ZLOT MOTOCYKLOWY MOTOFRANKENSTEIN

07-09.06.2019
Ząbkowice Śląskie, ul. Krzywa, Ruiny Zamku – dolnośląskie
Kontakt: 600773153, paja.ww@wp.pl
Facebook >>> 

Pogoda >>>

W imieniu Klubu i gościnnego miasta Ząbkowice Śląskie serdecznie zapraszamy na 11-sty Potworny. Udostępniajcie i przybywajcie licznie do nas w Gości.

Po raz jedenasty zapraszamy wszystkich, na Potworny Zlot Motocyklowy MotoFrankenstein, który odbędzie się, jak zawsze w scenerii starego zamczyska, na plantach zamkowych, przy ul. Krzywej w Ząbkowicach Śląskich, w dniach 7-9 czerwca 2019r.

Program XI POTWORNY ZLOT MOTOCYKLOWY MOTOFRANKENSTEIN

A w programie, mnóstwo atrakcji i doskonałej zabawy.
Koncerty muzyczne: RadekTarach, Anielski Orszak, Kox, Garash, Orchidea i gwiazda Zlotu Janusz Niekrasz (TSA) z zespołem Blues Power.
Wielka Parada Motocyklowa ulicami miasta. W piątek dłuuuuga wycieczka motocyklowa dla uczestników Zlotu. A także konkursy i konkurencje z nagrodami, wypasiony katering od Pelikana, stoiska z różnym asortymentem i wiele innych atrakcji.

A na zlotowisku? Ogrodzone pole namiotowe, profesjonalna ochrona, sanitariaty, prysznice z ciepłą wodą, ognisko 24 na dobę i inne atrakcje. 8 czerwca, w sobotę, od 10.00-14.00 Motoserce-Zbiórka Krwi na Zlocie. Dużo dobrej zabawy, miłej atmosfery i niezapomnianych wrażeń i wspomnień.

Zapraszamy! MotoFrankenstein FG

WIESZ O ZLOCIE CZY IMPREZIE ?
Dodaj swój zlot bez konieczności logowania – KLIKNIJ i wypełnij >>>
Instrukcja wypełniania >>>

SPRAWDŹ KALENDARZ AKTUALNYCH WYDARZEŃ MOTOCYKLOWYCH RADIATORA >>>

 

XI POTWORNY ZLOT MOTOCYKLOWY MOTOFRANKENSTEIN