Aktualności: W związku obecnie obowiązującymi przepisami RODO prosimy o zapoznanie się z Polityka prywatności i Polityką cookies pod adresem https://www.radiator-mototurystyka.pl/polityka-prywatnosci/
Maj 19, 2024, 06:33:18 am

Autor Wątek: Atrakcje Kotliny Kłodzkiej  (Przeczytany 17369 razy)

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
Odp: Atrakcje Kotliny Kłodzkiej
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 24, 2015, 11:44:15 pm »
Giermo - powiem szczerze. W Kotlinie Kłodzkiej jestem już ... ? raz i po każdym powrocie czuję niedosyt.
Pierwszy raz w tym miejscu byłem w moim pierwszym sezonie motocyklowym w 1998 roku - jeszcze na Hondzie CX 500. Dokładnie z Kłodzka wysłałem do domu tradycyjną kartkę pocztową (w tych czasach to było naturalne). Obiecałem, wysłałem, zapomniałem. Następnego dnia w Karpaczu słyszałem o powodzi w Kłodzku, z którego wysłałem depeszę do domu (nie będę pisał jakie przechodziłem walki o to aby wyjechać w pierwszą motocyklową trasę - Rumunię odpuściłem ale trasy po Polsce już nie). Do końca wyjazdu nie myślałem o tym wszystkim. Było świetnie. Jeździłęm motocyklem wokół komina ale nie poczułem właśnie tego czegoś co skrzętnie pielęgnuję.
Po powrocie do domu wszystko do mnie dotarło - przecież to była powódź tysiąclecia w Kłodzku a ja nawet nie zadzwoniłem. Nie dałem żadnego znaku życia.
Mimo upływu czasu w pamięci tkwią jak żywe:
- nocleg w namiocie na górze z z pięknym widokiem na Kudowę Zdrój,
- pierwsze karkołomne jazdy na motocyklu stojąc na kanapie,
- wspaniałe, wąskie i kręte drogi wiodące przez Parki Narodowe,
- podziemna trasa w Kłodzku, podczas której pokazywali wewnątrz korytarzy najwyższe poziomy wód powodziowych (w 1998 padł nowy rekord - na szczęście nie byłem naocznym świadkiem),
- Błędne Skały,
- moje długie włosy do pasa
...
Zdjęć analogowych nie będę skanował (może kiedyś), album też ma swoje zalety.

Kolejne, sporadyczne razy w kotlinie aż do bieżącego roku 2015.

Jak tak sobie pogaworzyliśmy z Wrocławiakami to doszliśmy wspólnie do wniosku, że określenie Polska A i B jakoś nam nie pasuje. Co mam na myśli to zobaczycie jeżdżąc wokół kotliny.

Polecam !

Następnym razem podrążę jeszcze głębiej.

Offline visiton

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Karma: +0/-0
    • Luksusowe hotele nad morzem
Odp: Atrakcje Kotliny Kłodzkiej
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 11, 2018, 03:21:38 pm »
Świetne zdjęcia. Zastanawiam się właśnie nad stworzeniem appki dla podróżujących, którzy mogliby takie właśnie perełki zamkowe poznajdować i przy okazji zaplanować sobie w pełni urlop (wraz z noclegiem, gastro itp.)
Spotkaliście się z podobną appką kiedyś? Szukam źródła inspiracji :)

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
Odp: Atrakcje Kotliny Kłodzkiej
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 12, 2018, 08:14:15 am »
Widziałem coś takiego, jednak nie pamiętam przy jakiej okazji.
Z racji tego, że cześciej wybieram nocleg w namiocie z zajefajnym widokiem i konsumpcję na świezym powietrzu to tego typu strony mało kiedy zwracaja moją uwagę. Jakby nie było jestem w mniejszości a większość użytkowników forum z pewnością korzystałaby z takiej apki :-)
Każda forma podsuwania ludziom wygód jest mile widziana :-)

Sprzedaję pomysł skierowany do motocyklistów
Jestem pewien, że wielkim powodzeniem cieszyłaby się Appka z lokalami motocyklowymi (konsumpcja, nocleg, okoliczne atrakcje, ...) itp.

Offline Marek543

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Karma: +0/-0
Odp: Atrakcje Kotliny Kłodzkiej
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 17, 2023, 11:07:02 am »
Pięknie. Trzeba przyznać, że to są tereny. Myślę się tam wybrać w następnym roku, choć trochę daleko.
https://trigodi.com/ Najtańsze wycieczki last minute

 

SMF spam blocked by CleanTalk