Aktualności: W związku obecnie obowiązującymi przepisami RODO prosimy o zapoznanie się z Polityka prywatności i Polityką cookies pod adresem https://www.radiator-mototurystyka.pl/polityka-prywatnosci/
Maj 05, 2024, 02:46:12 pm

Autor Wątek: Lesko 2012  (Przeczytany 2066 razy)

Offline Wiatr w Polu

  • Starszy użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 370
  • Karma: +9/-5
Lesko 2012
« dnia: Lipiec 08, 2012, 04:04:22 pm »
Aż dziwne, że nie ma takiego tematu. Ktoś z forum tam był? Może coś napisze?
Ja byłem :) I było tak...
Wyjechałem w piątek z Przemyśla sam. Może nawet lepiej, bo wtedy pomyka się w swoim tempie. Trochę się śpieszyłem zresztą, bo na niebie wypiętrzały się nieciekawe chmury i chciałem zdążyć rozbić namiot, zanim lunie (zresztą nie lunęło - przeszło bokiem). Na bramie miła niespodzianka - spodziewałem się, że Piraci wywindują ceny, bo to w końcu Lesko - wjazd 5 dych. Dużo? Na drugi dzień opyliłem blachę za dychę, czyli zostaje 4. W tym dwa browarki, kiełbaska i filet z kurczaka (po zenach zlotowych to ok 2 dych, po sklepowych może 15 zeta). Ponadto dobrze strzeżony park maszyn, koncerty, świetna zabawa i to co najważniejsze - możliwość spotkania starych znajomych i poznania nowych, pozytywnie zakręconych ludzi. No więc zaczęło się... rozbijanie namiotu, powitania, browarki, opowieści motocyklowe, dużo fajnej muzyki. A właśnie, w Lesku najbardziej lubię \\\"decentralizację\\\". Można iść do amfiteatru, posiedzieć pod parasolami, przy ognisku, pójść \\\"na domki\\\", posiedzieć pod innymi parasolami i wszędzie jest muzyka, wszędzie inna - kto co lubi. I tak minęły dwa dni i dwie noce :D Żeby tradycji stało się zadość, w sobotę musiało lunąć. Krótko, ale intensywnie. Inaczej być nie mogło, przecież to zlot w Lesku :) W sumie dużo pozytywnej energii. Zlot zapisuję w pamięci jako bardzo udany. Żałuję tylko, że nie z każdym ze spotkanych znajomych mogłem posiedzieć i wypić browara. Zlot musiałby trwać tydzień, a ja też nie mam nowej wątroby w zapasie :) Organizacyjnie, jak zwykle sprawnie. Wskażę mały drobiazg: Jak się zaczyna zlot, wszystko jest ładnie i pięknie, potem zapełniają się worki na śmieci i wszelkie odpady zostawia się na stołach, albo gromadzi się koło worków. Tu ktoś czuwał i jak tylko worek się zapełniał, wymieniano go na nowy. Mała rzecz, ale pokazuje, że wszystko jest pod kontrolą. Niestety - jak prawie na każdym zlocie - warunki sanitarne były kiepskie. Toi-toie ok, ale tam, gdzie się myliśmy, aż prosiło się, żeby od czasu do czasu ktoś poszalał z mopem. Może następnym razem ktoś będzie miał na to oko.
Prawie zakochałem się w pani z baru - po całej, ciężkiej nocy miała energię na to, żeby rano tańczyć, nawet zamiatając chodnik. Gdybym był młodszy i nie żonaty... Ech...
Na koniec jeszcze jedna refleksja. Czasy nie są łatwe, benzyna droga, każdy się liczy z groszem. Wiele osób mnie pytało, czy znam \\\"szczegóły\\\", czyli ile wjazd i co w tym. Ja się obawiałem, że będzie drogo, znajomi chyba też. Wielu nie przyjechało. Jeśli ktoś z Piratów to przeczyta, to może podawajcie na plakatach te dane. Jeśli ktoś z Piratów to czyta, to ja, Wiatr, mówię Dziękuję i oby do następnego zlotu.

Offline bohun

  • Moderator
  • Pełnoprawny użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 213
  • Karma: +0/-0
O:Lesko 2012
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 08, 2012, 05:45:55 pm »
Ty to Wiatr powinieneś wziąć się za pisanie powieści, rzadko czytam ale bym poprosił o autograf na 1 wydaniu :)
Kto prędko daje ten 2 razy daje.
XL600V PD10, 2x XT600Z 3AJ, WSK 3, Simson SL1

Offline Wiatr w Polu

  • Starszy użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 370
  • Karma: +9/-5
O:Lesko 2012
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 08, 2012, 06:55:41 pm »
Dziękuję Bohun. Jak będę stary, chory i zmęczony to napiszę \\\"Spowiedź motocyklisty\\\". Będzie wszystko, bez owijania w bawełnę. O wyjazdach, zlotach, spotkaniach i przede wszystkim o ludziach, których spotykam. Tymczasem polecam Życie Podkarpackie - w środę będzie o gołych stworach :D

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
O:Lesko 2012
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 08, 2012, 09:00:46 pm »
Wietrze - dodaj parę zdjęć i wrzucamy na stronę do relacji :D

Offline Wiatr w Polu

  • Starszy użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 370
  • Karma: +9/-5
O:Lesko 2012
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 08, 2012, 09:26:33 pm »
Nie miałem aparatu :(

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
O:Lesko 2012
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 08, 2012, 09:36:08 pm »
Szkoda. Może ktoś ze znajomych robił zdjęcia?

Offline siCk_BoY_

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 1 817
  • Karma: +8/-3
O:Lesko 2012
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 08, 2012, 11:13:47 pm »
Wiatr w Życiu to ja już wypatrzyłem Twoją rubrykę. Zresztą od razu wysłałem wtedy do Ciebie sms\\\'a :)
Fajnie opisałeś zlot i przyłączam się do bohuna. Jak pojawi się I wydanie \\\"Spowiedź motocyklisty\\\" to jestem drugi w kolejce po autograf. Wróżę sukces :)
Mnie nie było na zlocie z kilku powodów.
1. Obiecałem chłopakom z Czarnej brygady pomóc przy Nocnym Rajdzie Motocykli Zabytkowych. W przyszłym roku może uda mi się wziąć w nim udział jako uczestnik ;) Impreza bardzo fajna i chyba udana, ale o to trzeba by zapytać uczestników jak oceniają. Ja stałem z tej drugiej strony i wydawało mi się, że dobrze się bawili, a ilość uczestników Rajdu mówi sama za siebie (z tego co pamiętam 114 motocykli? - niech mnie ktoś poprawi jeśli się pomyliłem) :)
2. Szczerze przyznaję - nie wiedziałem, że w ten weekend był zlot w Lesku. Nie miałem za bardzo czasu żeby czytać info na stronie bo w ostatnim czasie mam troszkę pracy do ogarnięcia.

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
O:Lesko 2012
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 09, 2012, 08:43:32 am »
Tak na koniec dodam - tematu Lesko 2012 może nie było na forum ale jest na stronie głównej - tutaj >>> oraz wiele innych zlotów, które były przez nas polecane.

Pamiętam te czasy jak na Country z Lubaczowa jeździła ekipa ok. 20 i więcej motocykli z tym, że wtedy odbywało się to w Ustrzykach Dolnych.

Na ten weekend była fajna impreza - Rajd Motocykli Zabytkowych, której baner kwitnie na radiatorze praktycznie od początków jej istnienia.
Ja nie posiadam zabytkowego moto więc przyjechałem na chwilę zobaczyć jak się chłopaki bawią.
Też było zajefajnie.
Byliśmy jednak umówieni z Pawłem BWH, który przywiózł ze sobą znajomego z Zakopca więc postanowiliśmy się rozbić nad wodą po drugiej stronie zalewu.
Był to w sumie ostatni mój wolny weekend przed wyjazdem na urlop.
Podładowaliśmy trochę akumulatorki. Za tydzień jeśli pogoda pozwoli również z piątku na sobotę gdzieś się rozbijemy.
Przepracowana niedziela - i zostają 4 dni do wyjazdu.
Czy uda się zaliczyć Siedem Mórz ? Zobaczymy :-)

Offline siCk_BoY_

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 1 817
  • Karma: +8/-3
O:Lesko 2012
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 09, 2012, 01:40:01 pm »
Wiem, że na stronie głównej był temat o zlotach na aktualny weekend, ale nie miałem na to zbytnio czasu.

 

SMF spam blocked by CleanTalk