Aktualności: W związku obecnie obowiązującymi przepisami RODO prosimy o zapoznanie się z Polityka prywatności i Polityką cookies pod adresem https://www.radiator-mototurystyka.pl/polityka-prywatnosci/
Maj 18, 2024, 04:38:35 pm

Autor Wątek: Jurajskie przywitanie!  (Przeczytany 3991 razy)

Offline Tireks

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Karma: +0/-0
Jurajskie przywitanie!
« dnia: Grudzień 07, 2016, 07:49:06 pm »
Witam wszystkich z krańców Jury tj. okolic Olkusza - może w przyszłym roku dane mi bedzie zawitać w Wasze tereny - bo zupełnie ich jeszcze nie znam.
A chętnych na pojeżdżawki off-em w moich jurajskich okolicach na ciężkich moto - zapraszam. Postaram się pomóc z ew. śladami - lub w miarę wolnego czasu - przeprawić grupę.

Pozdrawiam Tireks

Offline arturlubaczow

  • Starszy użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 436
  • Karma: +17/-11
Odp: Jurajskie przywitanie!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2016, 08:13:23 pm »
Witam Serdecznie :-)
Lewa w górę
Art

Offline siCk_BoY_

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 1 817
  • Karma: +8/-3
Odp: Jurajskie przywitanie!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 07, 2016, 08:14:56 pm »
Witaj Tireks.
Lewa w górę!

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
Odp: Jurajskie przywitanie!
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 07, 2016, 08:42:20 pm »
Witam,
Jurajskie klimaty świetnie mi się kojarzą. Mój pierwszy sezon motocyklowy 1998 rok niemal dookoła Polski z noclegiem pod zamkiem w Ogrodzieńcu. Pobudka zaserwowana przez skałkowiczów, którzy czekali na przestawienie zagarażowanych przez nas sprzętów pod samą ścianką.

Jeśli nadarzy się okazja, chętnie skorzystam z propozycji. Utarte szlaki zawsze czekają.
Ja jednak wolę mniej znane ścieżki. Oprowadzenie przez miejscowego zapowiada się ciekawie :-)

Do zobaczenia na Jurze a może wcześniej na Roztoczu. W wolnej chwili także oprowadzę poznając uprzednio Twoje zamiłowania.
Tutaj sporo lasów, pól i gliniasto piaszczystych ścieżek. Ciekawostka - drogi leśne czasami zdecydowanie lepsze jakościowo od dróg wojewódzkich. Można powiedzieć raj dla rowerzystów.
Mamy też swoje place zabaw, jak przyjdzie ochota.

Lewa w górę.

Offline Tireks

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Karma: +0/-0
Odp: Jurajskie przywitanie!
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 07, 2016, 08:46:50 pm »
Witam,
Jurajskie klimaty świetnie mi się kojarzą. Mój pierwszy sezon motocyklowy 1998 rok niemal dookoła Polski z noclegiem pod zamkiem w Ogrodzieńcu. Pobudka zaserwowana przez skałkowiczów, którzy czekali na przestawienie zagarażowanych przez nas sprzętów pod samą ścianką.

Jeśli nadarzy się okazja, chętnie skorzystam z propozycji. Utarte szlaki zawsze czekają.
Ja jednak wolę mniej znane ścieżki. Oprowadzenie przez miejscowego zapowiada się ciekawie :-)

Do zobaczenia na Jurze a może wcześniej na Roztoczu. W wolnej chwili także oprowadzę poznając uprzednio Twoje zamiłowania.
Tutaj sporo lasów, pól i gliniasto piaszczystych ścieżek. Ciekawostka - drogi leśne czasami zdecydowanie lepsze jakościowo od dróg wojewódzkich. Można powiedzieć raj dla rowerzystów.
Mamy też swoje place zabaw, jak przyjdzie ochota.

Lewa w górę.

Dzięki i zapraszam :-)

Offline Jaco

  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 569
  • Karma: +21/-5
Odp: Jurajskie przywitanie!
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 07, 2016, 08:52:36 pm »
Witam!
Zapraszamy oczywiście  w nasze strony a i twoje zaproszenie kusi 😉 kto wie może w przyszłym sezonie .....

 

SMF spam blocked by CleanTalk