Motocykle > Kaski motocyklowe

Nowa łupka Bohuna

(1/1)

bohun:
Po 6 latach jazdy w Madhead zakupiłem IXS HX 279 za 490PLN w RingRoad. Przejechalem się w nim pare km i jestem zadowolony wyciszeniem. W poprzednim kasku mialem problem z zaparowanymi goglami podczas deszczu, zobaczę jak to jest z szybą. Napiszę wiecej gdy się z nim oswoję i pojezdżę troche.

http://www.swiatmotocykli.pl/Motocykle/56,124078,12815989,IXS_HX_279,,5.html

BociekPL:
Jeśli byś miał problem z parowaniem szyby to masz opcję dokupić anti-fog na wymiar ? Ja u siebie załatwiłem anti-foga po przez przeczyszczenie szybki \\\"nitro\\\". Ładnie muszki schodziły i cała reszta ale potem szybka parowała gorzej niż... zaraz gorzej nic nie mogło parować :)

siCk_BoY_:
wizualnie wygląda bardzo dobrze :) jeśli się sprawdzi to może i ja sobie taki zakupię. Chociaż myślałem bardziej nad Foxy tylko, że cena jest dużo wyższa.

Glazio:
Kaski cross/enduro z goglami odchodzą do lamusa. Spośród wielu najpóźniej przeszły reformę. Jak widać dobrą - choć tego typu modele z szybą są na rynku już dobrych parę lat.

Blenda to nowy dodatek - jeszcze nie widziałem lub nie widziałem czy ktoś ją posiadał.

Napisz jak się sprawuje :-)
Testy użytkowników mile widziane - bez podpłacania producentów w zamian za super opinię np. na forach.

bohun:
Jest Acerbis w tych samych pieniądzach tzn 550,00, bo w RingRoad dostalem go po niższej cenie na krzywy ryj, normalnie jest też po 550,00, będę jeździć to napiszę jak jest, ale napewno o niebo lepiej niż z goglami, mieżylem jeszcze Uvex daszek masakra jakiś gumowy i wizualnie jest fee

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej