Turystyka motocyklowa > Przydatne na wyprawy

Fotografia i Filmowanie z Drona bezpłatnie dla użytkowników Radiator

(1/2) > >>

matrix:
Witam zakupiłem drona DJI Phantom latam i nagrywam filmy z powietrza jeśli będzie potrzeba mogę chętnie zrobić filmy z drona z imprez wyjazdów oczywiście bezpłatnie ponieważ robię to dla przyjemności. Zapraszam do kontaktu
Mogę również w dniu 24-26 luty zrobić krótki film do filmu z wypraw motocyklowych Zaczynałem od małych quadcopterow które były niebezpieczne na imprezy ale nadszedł czas na zmiany i DJI jest już w pełni bezpieczny ponieważ ma dużo funkcji więc myślę że był by dobry do ujęć motocykli z powietrza

Borek:
Mysle ze to bardzo fajna opcja ;)

Glazio:

--- Cytat: matrix w Luty 20, 2017, 06:14:22 pm ---... zakupiłem drona ... latam i nagrywam filmy z powietrza ... mogę chętnie zrobić filmy z drona z imprez wyjazdów oczywiście bezpłatnie ...
Mogę również w dniu 24-26 luty zrobić krótki film do filmu z wypraw motocyklowych

--- Koniec cytatu ---

Od dłuższego czasu chodzi mi coś takiego po głowie. Sam planowałem zakupić coś w tym stylu ale bez używania rąk. Na daną chwilę będę miał inne wydatki ale chętnie wykorzystamy Twoje ujęcia z imprezy VII Nasze Wyprawy Motocyklowe.
Później będą kolejne wyjazdy. Te krótsze, dalsze a najprościej wykorzystać to podczas naszych weekendowych wypadów.
Chętnie się czegoś od Ciebie nauczę a może doradzisz na co mieć oko.

Tak czy inaczej liczymy na Twoje ujęcia z drona :D

matrix:
Jak tylko będą odpowiednie warunki pogodowe to napewno się pojawię. Mi też skończyły się narazie pieniądze na takie wydatki dlatego mam kamerę na dronie tylko w HD ale do maja będzie już kamera 4K. A przy wyborze drona to napewno trzeba odrzucić drony chińskie jeśli ma służyć do nagrywania imprez gdzie jest dużo ludzi za dobrego drona używanego trzeba dać ponad 1000zł bez kamery mi udało się kupić w sobotę prawie nowego za 700zł bez kamery i musiałem jeszcze jechać po niego ale się opłaciło  Mam 17 lat więc jedyny pojazd jaki mam to motorower 80ccm ale gdzie dam radę dojechać to tam będę z dronem. A co do drona i pilotażu to pokaże wszystko przy najbliższym spotkaniu i porozmawiamy

medek:
Hejka jak będzie fajna pogoda to może kiedyś zrobiłbyś parę ujęć na Baszni jak śmigamy na crosach?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej