Aktualności: W związku obecnie obowiązującymi przepisami RODO prosimy o zapoznanie się z Polityka prywatności i Polityką cookies pod adresem https://www.radiator-mototurystyka.pl/polityka-prywatnosci/
Maj 05, 2024, 07:37:22 pm

Autor Wątek: Wakacje 2016 Rumunia ? Sierpien  (Przeczytany 3940 razy)

Offline ARD

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Karma: +0/-0
Wakacje 2016 Rumunia ? Sierpien
« dnia: Luty 27, 2016, 06:28:02 pm »
Od kliku lat wakacje spedzałem w aucie terenowy, jezdząc po najdzikszych zakątkach Rumuni,albani,czarnogóry,Bośni... ale w tym roku postanowiłem zrobić cos innego.
A mianowicie pojechac gdzies motorem... pomysł jest Na Rumunie Asfaltami ,lajtowo bez pospiechu.
trasa jest do ustalenia, tempo raczej powolne, bo jezdze z dziewczyna ,a jak jest dziewczyna to i jest pełno bagazu...
plan napewno zaliczyc na Wegrzech tokaj, w RO tranfogaraska . a reszta to do obgadania, moze ze 2-3 dni pocisnać nad morze czarne poleżeć ?
Spanie raczej jakies hotele,pensjonaty, jest tego tam pełno ceny przystepne. Chyba ze znajda sie chetni to i namiot nam nie straszny.
Rumunie znam dobrze w sumie spedzilem tam ponad miesiac juz w swoim zyciu i zawsze chetnie wracam do tego kraju.
jedyne co to niestety termin mamy sztywny , bo ja mam urlop tylko poczatek sierpnia :(

I na koncu powstaje moje pytanie , są chetni ?  :mrgreen:

termin od 13-28 sierpnia, tak mam wolne

Offline siCk_BoY_

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 1 817
  • Karma: +8/-3
Odp: Wakacje 2016 Rumunia ? Sierpien
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2016, 11:55:22 am »
ARD na tym forum panuje zwyczaj, że zanim napisze się pierwszego posta należy przywitać się w "Powitalni". Więc zapraszam do "Powitalni" :)

 

SMF spam blocked by CleanTalk