Aktualności: Witamy na Forum Radiator - turystyka motocyklowa! Nowych użytkowników zapraszamy do powitalni w celu napisania kilku słów o sobie.
Kwiecień 25, 2018, 02:57:54 am

Autor Wątek: Polecani mechanicy motocyklowi  (Przeczytany 6380 razy)

obi

• Gość
O:Polecani mechanicy motocyklowi
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 05, 2011, 03:49:42 pm »
Hej :) Co do tematu ostrzegam i mówię szczerze ze swoich doświadczeń Pyś czasem coś dobrze zrobi ale kasę zedrze ile się da pająk to samo miałem problem ze swoim drag starem po wymianie u pysia filtrów i niby regulacji gaźników strzelanie z wydechu i palenie ponad litrę więcej ;/ przy czym zapłaciłem 1200zł !!!! byłem wkur..... na maxa pojechałem do pająka ustawił luzy zaworowe itd. i co znów kupę kasy poszło i jest tak jak było !!!! mówił że to trzeba pojeździć i się uspokoi !!!! KRETYN !!! na ogłoszeniach znalazłem namiar na gościa z Orłów koło Przemyśla zostawiłem motor na trzeci dzień telefon ze gotowy do odbioru myślę zobaczymy i na prawdę chodzi pięknie po tygodniu sprawdziłem spalanie spadło jak ma być a co najlepsze wziął za to grosze !!! potem kumpel bujał się z Virago 1100 zaraz po ustawieniu gaźników od pysia mówił że dalej mu nie trzyma wolnego obrotu wysłałem go do gościa z Orłów i co najlepsze przy nim podpoił wakuometry i gaźniki rozregulowane !!! wyregulował przy nim i motor jak nowy równo cyka bez problemów !!! jak by ktoś chciał oto link z ogłoszeniem naprawdę warto i to co mi powiedział że lepiej wydać kasę na paliwo niż zostawić u mechanika i nie wiadomo czy coś w ogóle było robione  przy maszynie : http://www.ogloszenia.przemysl.pl/66970

Offline siCk_BoY_

• Administrator
  • Hero
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 05, 2011, 04:19:03 pm »
No i mamy dwie sprzeczne opinie :) może oni inaczej podchodzą do ludzi,których znają a inaczej do obcych? :)
Skoro obi miał takie przygody to coś w tym musi być. Z jednej strony przestroga z drugiej Ci wszyscy, którym dobrze wyremontowali moto i tak do nich pojadą :) ja na razie muszę złożyć silnik (w końcu przyszły mi sruby :D ) a dopiero później będę się brał za regulację zaworów i gaźnik.

Offline Wiatr w Polu

• Starszy użytkownik
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 06, 2011, 10:46:03 am »
Znam Tomka z Orłów, ale nie znam go jeszcze jako mechanika. Dlatego ani polecam, ani odradzam. Cieszę się natomiast, że zdobywa sobie coraz lepszą opinię.
W poście, który napisał obi wyczuwam za to jakąś ściemę. Pyś za regulację gaźników i wymianę filtrów w życiu by nie wziął 1200 złotych - to z palca wyssane. A Pająk nie powiedziałby, że jak się pojeździ, to się samo uspokoi. Gdyby tak miało być, to Pająk zrobiłby cały wykład na temat tego co się będzie działo i zmieniało w poszczególnych układach i z pewnością by dodał, że jak się nie uspokoi, to żeby wrócić. Można Pająkowi zarzucać różne rzeczy, ale na pewno nie brak solidności i profesjonalizmu

obi

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 06, 2011, 12:23:58 pm »
Witam :) Wiatr ma race napisałem zbyt ogólnie Pyś przeglądał motocykl na sezon chodziło tam jeszcze o zmianę klocków i coś tam jeszcze to fakt lecz ogólnie pisałem o samym silniku w moim dragu bo rzecz tyczyła się strzelania i spalania czego wcześniej nie było a z pająkiem było to że po ustawieniu luzów i jeszcze raz gaźników dalej było strzelanie powiedział dokładnie że po dłuższej jeździe może ustać wtedy będzie można jeszcze doregulować gaźniki lecz dziwiło mnie strasznie że wcześniej było wszystko normalnie a ten z Orłów sprawdził wszystko zrobił i jakoś działa i chodzi jak należy też nikogo nie posądzam ale sam wiem i widzę że jakimś sposobem od dwóch wyjechałem z problemem a u trzeciego zrobiłem zresztą coraz częściej słyszę że są problemy z mechanikami w Przemyślu a co do cen to też słyszałem że Pyś jak widzi że ktoś jest zielony to potrafi dobrze wytrząsnąć komuś portfel tak mówią w Przemyślu Pozdrawiam :)

Offline BociekPL

• Starszy użytkownik
Odp: Polecani mechanicy motocyklowi
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 01, 2015, 06:20:28 pm »
Drodzy Forumowicze
Poszukuję mechanika motocyklowego z Naszego powiatu (lub posiadającego swój warsztat w niewielkiej odległości od nas).  Miło by było gdyby posiadał myjkę ultradźwiękową do gaźników. Info oczywiście w temacie, pw, itd. Dodam że sprawa nie jest jeszcze priorytetowa, aczkolwiek jeśli kolejny zabieg (zestawy naprawcze) nie przyniesie efektów zostanie mi tylko oddać moto do warsztatu.
My Lovley Diamond Red

Offline Jaco

• Hero
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 01, 2015, 10:09:20 pm »
Mam małe doświadczenie z mechanikami z regionu. Jedyne kogo mogę polecić to Marek Krawczyk - Rzeszów. Gość naprawdę wie o co kaman ;) Profesjonalny warsztat. Ceny spoko, gorzej pewnie z terminami w sezonie. Wypowiadam się za siebie, choć wiem, że kilku forumowiczów też tam serwisowało.
 Jak chcesz to masz namiar http://www.mota-serwis.pl/

Offline siCk_BoY_

• Administrator
  • Hero
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 04, 2015, 01:51:05 pm »
Osobiście też polecam Marka. Byłem u niego w lipcu z moto. Pewnie jeszcze będę do niego jechał z moim sprzętem bo też mam mały problem, którego nie mogę rozwiązać a nie daje mi spokoju.

Offline Krzysztof-Jacyk

• Młodszy użytkownik
  • **
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 30, 2017, 10:54:26 am »
Mamy na miejscu Bartka G co nieco potrafi zrobic.Jestem zadowolony.

Offline Glazio

• Administrator
  • Hero
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 30, 2017, 10:59:23 am »
Mamy na miejscu Bartka G co nieco potrafi zrobic.Jestem zadowolony.

Bartek G - jakieś namiary ?
Zawsze warto sprawdzić.

Offline maczaj

• Młodszy użytkownik
  • **
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 12, 2018, 01:58:08 pm »
Odświeżam kotleta.
Panowie i jak, znajdzie się tu u nas jakiś sprawdzony mechanik? Potrzebuje kogoś w miarę myślącego do ustawienia gaźników, bo niestety w tą zimę mechanik mi tak ustawił, że spalanie z 4,5 wskoczyło na 8l..  ;D ;D Ktoś coś?

Offline BociekPL

• Starszy użytkownik
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 12, 2018, 09:33:31 pm »
cziken w Krasnymstawie
My Lovley Diamond Red

Offline mniszka

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 13, 2018, 09:17:12 am »
Hej Hej !

Podłączam się pod ogłoszenie. Poszukiwany 'znachor od gaźników' - najlepiej jakby znalazł się taki w  Lubaczowie  ::)
Proszę o priv

Offline Glazio

• Administrator
  • Hero
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 14, 2018, 07:17:27 am »
Brak mi wiedzy odnośnie mechaników motocyklowych w Lubaczowie, którzy ustawiają/synchronizują gaźniki.
Z tego co pamiętam to narzędzia do tego typu czynności i umiejętności ustawiania mieli:
- Santos (w sumie ma nazwę Moto-Santos) - https://www.pkt.pl/firma/moto-santos-sawkiewicz-r-4545418 lokalizacja >>>
- Dziunek - lokalizacja >>>
- Ździchu - lokalizacja >>>
Czy robią te czynności nadal ? Tego nie wiem.

Offline maczaj

• Młodszy użytkownik
  • **
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 15, 2018, 06:06:18 pm »
Głaziu, mówisz o Ździchu co hayabusa latał?

Offline Glazio

• Administrator
  • Hero
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 16, 2018, 08:29:32 am »
Głaziu, mówisz o Ździchu co hayabusa latał?
Tak