Aktualności: W związku obecnie obowiązującymi przepisami RODO prosimy o zapoznanie się z Polityka prywatności i Polityką cookies pod adresem https://www.radiator-mototurystyka.pl/polityka-prywatnosci/
Kwiecień 18, 2024, 07:58:22 pm

Autor Wątek: prośba o poradę; ciekawa trasa gdzieś w Europie, wypożyczenie moto i  (Przeczytany 1752 razy)

lunak0

  • Gość
Hej!
Potrzebuję porady; mam możliwość wykupienia biletu za punkty w programie miles@more LOTu do dowolnego kraju w Europie.

Wykombinowałem sobie, że poszukam kraju, gdzie na kilka dni wypożyczę sobie jakieś moto i pozwiedzam motocyklowo. Czyli optymalnie, żeby tenże kraj miał zdrową infrastrukturę drogową i oczywiście możliwość wypożyczenia moto. Właściwie sama trasa/kraj/rejon wystarczy – o wypoąyczenie raczej sam się dowiem, chyba że macie doświadczenie. Nie muszę cały czas walić asfaltem, ale też samotna podróż, i to jeszcze na wypożyczonym moto to raczej podróż zaplanowana względnie bezpiecznie.

Serdeczna prośb o poradę; jaki kraj, jaka trasa? A może są jakieś organizowane wyprawy na wypożyczonych moto? Kiedyś interesowałem się wyprawami enduro przez Tajlandię, zresztą mam nadzieję, że to w tym roku zrealizuję. Ale może podobne oferty są w Europie? Zaznaczę, że wolę spokojne miejsca, nieautostradowe ofkors, raczej bezdeszczowe.

Dzięki z góry za rady!

Łukasz

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
O:prośba o poradę; ciekawa trasa gdzieś w Europie, wypożyczenie moto i
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2013, 05:21:10 pm »
Napisz może jakie kraje interesują Cię najbardziej.
W każdym kraju jest mnóstwo opcji do wyboru.
Czy w rachubę wchodzi kilka np: Bałkany czy wyłącznie jeden docelowy ?
W UE nie ma problemu - można się przemieszczać bez problemu.

Trasy są - propozycje zapewne też padną jeżeli bardziej zawęzisz swoje zapatrywania na wyjazd.
Kraj-kilka krajów, trasa kręta-prosta, góry-niziny, wzdłuż morza ... ?

 

SMF spam blocked by CleanTalk