Aktualności: W związku obecnie obowiązującymi przepisami RODO prosimy o zapoznanie się z Polityka prywatności i Polityką cookies pod adresem https://www.radiator-mototurystyka.pl/polityka-prywatnosci/
Marzec 03, 2024, 02:16:21 pm

Autor Wątek: Wielka Pętla 12.10.2014  (Przeczytany 5514 razy)

Offline Glazio

• Administrator
  • Hero
Odp: Wielka Pętla 12.10.2014
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 14, 2014, 07:49:06 am »
Na serpentynach chyba Was spowolniłam nieco ?

Z tego co widziałem to spowolniły nas samochody jadące przed Tobą. Na serpentynkach nie ma za bardzo gdzie wyprzedzać chcąc dalej jechać w grupie.

Wynalezione na fb - Edyta

"Niedzielny wypad w Biesy. Cudowna pogoda jak na tę porę roku. Wprost wymarzona dla motocyklistów, a tylu ich było, że jakby wszystkich złączyć to zlot byłby niemały. Wraz z cudownymi kolorami jesieni, cudowne zapachy suchych traw i liści, ściętych drzew w lesie, nawet "zapach" kanalizacji do przyjęcia Zresztą zapachy urzekają mnie o każdej porze roku, każda pora roku uwalnia inny zapach. Najszczególniej lubię zapach skoszonej trawy, ziół po deszczu, również mijanej po drodze piekarni lub zakładu piwowarskiego . Celem mojej niedzielnej wycieczki było odnalezienie i sfotografowanie Barszczu Sosnowskiego (odsyłam do Wikipedii). A na koniec było ciasteczko w Słodkim Domku Ciasteczka są fajne... A teraz oczywiście mała galeria:"

CEL WYJAZDU ZALICZONY :-)

Offline siCk_BoY_

• Administrator
  • Hero
Odp: Wielka Pętla 12.10.2014
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 14, 2014, 08:20:32 am »
Trochę mi szkoda, że z wami nie pojechałem bo pogoda była wręcz idealna do jazdy. No ale może następnym razem uda się dołączyć.

SMF spam blocked by CleanTalk