Aktualności: W związku obecnie obowiązującymi przepisami RODO prosimy o zapoznanie się z Polityka prywatności i Polityką cookies pod adresem https://www.radiator-mototurystyka.pl/polityka-prywatnosci/
Marzec 29, 2024, 12:32:07 pm

Autor Wątek: VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Narol 2018  (Przeczytany 18438 razy)

Offline Jaco

  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 569
  • Karma: +21/-5
Odp: VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Narol 2018
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 01, 2018, 08:21:24 am »
Byłem, widziałem i wróciłem o własnych siłach! ;)

Jak zawsze na medal. Fajnie że choć troszkę mogłem pomóc. Polecam się na przyszłość!

Offline Piotrek

  • Pełnoprawny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 133
  • Karma: +2/-1
Odp: VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Narol 2018
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 02, 2018, 12:19:13 pm »
Jaco: również byłem, widziałem (nie wszystko), wróciłem również o własnych siłach. Zauważyłem wzrost uczestników - w poprzednim roku było ok. 140 krzesełek, w tym ok. 200 + te "zwędzone" z części przeznaczonej do konsumpcji.
Z roku na rok więcej znajomych twarzy. Część z nich staram się unikać słysząc: Piotrek chodź na bimberek. A wiadomo, że mieszanie przynosi efekt ...
Unikanie nie zawsze się udaje :(

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
Odp: VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Narol 2018
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 02, 2018, 02:50:12 pm »
Byłem, widziałem i wróciłem o własnych siłach! ;)

Jak zawsze na medal. Fajnie że choć troszkę mogłem pomóc. Polecam się na przyszłość!

Wielkie, wielkie dzięki. Jaco, bez Twojego magicznego transportu musałbym posiłkować sie pojazdem zabytkowym marki ŻUK, z którego wystawałyby większe fragmenty ekranu. Większa mordęga przy pakowaniu, póżniej czyszczeniu i to samo w drodze powrotnej.

Wszystko w ekspresowym tempie więc jeszcze raz wielkie dzięki za wsparcie załadunków i rozładunków powiązanych z transportem.

Od poniedziałku zaczynam rozmowy ze stowarzyszeniem, bo X edycja musi być z wielkim hukiem. Pozostaje tylko pytanie, gdzie jesteśmy w stanie sie pomiescić i gdzie znaleźć bogatszą bazę noclegową w naszym powiecie ?

Offline staszek_s

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Karma: +0/-0
Odp: VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Narol 2018
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 05, 2018, 01:13:35 pm »
Macie może jakieś nagrania z prezentacji dla tych co nie byli?

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
Odp: VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Narol 2018
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 06, 2018, 09:25:55 am »
Macie może jakieś nagrania z prezentacji dla tych co nie byli?
Jeśli już to tylko krótkie fragmenty.

Offline staszek_s

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Karma: +0/-0
Odp: VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Narol 2018
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 06, 2018, 10:50:41 am »
Szkoda, może warto pomyśleć za rok chociaż nie wszyscy prelegenci pewno by się zgodzili. Nic, będę musiał się bardziej postarać i być na miejscu ... :)

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
Odp: VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Narol 2018
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 06, 2018, 01:46:33 pm »
Szkoda, może warto pomyśleć za rok chociaż nie wszyscy prelegenci pewno by się zgodzili. Nic, będę musiał się bardziej postarać i być na miejscu ... :)
To jest dodatkowy argument. Mieliśmy już zapytania dlaczego brak video relacji na żywo. Odpowiedź może być tylko jedna - zamiast pustych krzeseł preferujemy żywo zainteresowanych tematyką wydarzenia. Po prostu taki charakter ma ta i wiele innych imprez. To tak jak z uczestnictwem w koncercie np. zespołu Metallica - można zobaczyć i posłuchać w TV (o ile była zgoda autorów) a jednak relacja na żywo oddaje to co prawdziwe.
Tego się trzymamy i całkiem możliwe, że w takiej formule się zestarzejemy :-)

Do miłego :-)

Offline staszek_s

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Karma: +0/-0
Odp: VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Narol 2018
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 09, 2018, 10:20:56 am »
I to do mnie trafia :) W takim razie (oby) do zobaczenia za rok! Szkoda mi zwłaszcza prezentacji chłopaków na Junakach, czytałem relację z Kuby i była świetna..

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
Odp: VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Narol 2018
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 09, 2018, 11:43:53 am »
I to do mnie trafia :) W takim razie (oby) do zobaczenia za rok! Szkoda mi zwłaszcza prezentacji chłopaków na Junakach, czytałem relację z Kuby i była świetna..

Teraz musisz uwierzyć mi na słowo - relacja na żywo była jeszcze lepsza. Do tego chłopaki przywieźli ze sobą napój % prosto z Kuby + 2 cygara, które zgarnęła publiczność. Były też inne gadżety ale to ze strony organizatorów.
W tym miejscu warto dodać, że chłopaki od Junaków z relacją są u nas po raz drugi i mimo zimowej pory po raz drugi przyjechali do nas na kołach.
Miło się ich słucha a jeszcze lepiej rozmawia :-)
Impreza ma swój charakter, który kreuje się od lat. A jak to uchwyciła jedna z naszych prelegentek - Aleksandra Trzaskowska:
"VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe za nami. Fantastyczna impreza. Przyjacielski klimat. Prelegenci, mieszają się z uczestnikami. Opowieściom nie ma końca. Zawiązują się nowe przyjaźnie. Powstają nowe plany. Ciekawe prelekcje są inspiracją dla wielu z nas. A to wszystko w malowniczym otoczeniu Roztocza..."

Ciągle pracuję nad relacją z imprezy ale ograniczenia czasowe powodują zwłokę.

Kolejna IX NWM będzie równie ciekawa a na X będzie poważny wybuch - muszę tylko znaleźć odpowiednią lokalizację, bo Pałacowa tego nie wytrzyma. Jedyna szansa to poważna rozbudowa :-)

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
Odp: VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Narol 2018
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 18, 2018, 06:26:15 pm »
Trochę to trwało od zakończenia imprezy do sklecenia tekstu. Na montaż urywków filmu z imprezy brak czasu.
Dla zainteresowanych relacja z małym podsumowaniem różnych osób w temacie >>> Nie Do Wiary, Że To Już Osiem Lat … Nasze Wyprawy Motocyklowe >>>

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
Odp: VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Narol 2018
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 17, 2018, 08:12:27 am »
Od naszego wydarzenia minęło trochę czasu ale nasi goście robią medialną karierę. Jeśli wyłapiecie ciekawe artykuły lub wywiady to dodawajcie do danego wydarzenia, które już za nami.

Trudno pojąć, że z takiego małego Lubaczowa czy okolic nasza strona ma sporą oglądalność (bez rekalmy). Sam jestem zaskoczony. W organizowanym wydarzeniu "Nasze Wyprawy Motocyklowe" chciałoby brać udział znacznie więcej osób, jednak możliwości lokalowe i noclegowe są mocno okrojone a wyjazd z imprezą poza nasze ukochane ziemie jakoś mało mi się widzi. Tu jest odpowiedni klimat, tu są odpowiedni ludzie, tu jest co zwiedzać i oglądać.

A teraz do sedna pojego posta.
Na pewno pamiętacie relację >>> VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Tylko dla Orlic. Kirgistan. <<< możecie wierzyć lub nie ale naszą stronę przeglądają różne warszawskie media. Z małym procentem przyłożyliśmy się do tego, że wyjazd Oli z Orlicami jest widoczny w różnych miejscach.

Tu zachęcam do obejrzenia wywiadu z Olą, która opowiada nieco więcej o sobie. Nie powiedziała tego na VIII NWM jednak warto posłuchać w ramach uzupełnienia relacji, którą mieliśmy okazję słuchać i oglądać.
Motocyklem przez Kirgistan - Aleksandra Trzaskowska "Ola". Wywiad z dnia 16.04.2018 w TVP2 w programie Pytanie na śniadanie. Krótsza wersja opowieści o orlicowych wojażach w Kirgistanie. >>>
Cytat z TVP2
"Motocyklem przez Tien-Szan – góry w Kirgistanie. W jednym z wywiadów Aleksandra Trzaskowska powiedziała: "Po latach pracy jako prawnik i kilometrach przejechanych w męskim gronie postanowiłam skrzyknąć dziewczyny i razem z nimi zdobywać świat". Podczas ostatniej wyprawy dziewczyny przemierzyły Kirgistan. Pogranicze chińsko-kirgiskie nie rozpieszcza motocyklistów. Strumienie, rzeki, skaliste przełęcze, kręte drogi... O niezwykłych przeżyciach jedna z Orlic - Aleksandra Trzaskowska".

Miłego oglądania :-)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2018, 08:53:26 am wysłana przez Glazio »

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
Odp: VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Narol 2018
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 17, 2018, 11:35:59 am »
Teraz o Marco
Pisaliśmy na stronie Radaitora o zimowym starcie Marco na Nordkapp spod Zajazdu pod Dzikiem >>>
Na uprzednim spotkaniu nie puścił nawet farby, że to jego własność.
Trzeba przyznać, że przed wyruszeniem w trasę dostał poważną zagwozdkę i do końca nie znałem przyczyn chęci rezygnacji jego przyjazdu na nasze wydarzenie VIII NWM. Przyczyna ujawniona została w trakcie trwania imprezy. Dylemat całego wyjazdu na Nordkapp Zimą stanął pod ogromnym znakiem zapytania. Spalony Bar Dzik po wielu miesiącach wysiłków i prac stanął w końcu na nogi zmieniając nieco nazwę na Bistro Dzik >>>.

Podróżujących w okolicy zachęcamy do odwiedzin Bistro w celu odkucia się po poniesionych stratach, które nie były w stanie zniweczyć długich przygotowań do zimowej wyprawy motocyklowej.

Po naszej imprezie VIII NWM padła propozycja wywiadu z Marco od Lecha Potyńskiego - redaktora naczelnego Świata Motocykli. Efekt naoczny poniżej - fotografia Marco w Bistro Dzik.

 

SMF spam blocked by CleanTalk