Aktualności: W związku obecnie obowiązującymi przepisami RODO prosimy o zapoznanie się z Polityka prywatności i Polityką cookies pod adresem https://www.radiator-mototurystyka.pl/polityka-prywatnosci/
Marzec 28, 2024, 10:02:02 am

Autor Wątek: POMÓŻMY GABRYSI Z JAROSŁAWA!!!  (Przeczytany 2988 razy)

Offline siCk_BoY_

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 1 817
  • Karma: +8/-3
POMÓŻMY GABRYSI Z JAROSŁAWA!!!
« dnia: Marzec 28, 2019, 11:49:50 am »
Cześć,
Znając waszą hojność i wielkie serca postanowiłem wstawić tutaj link do Fundacji Siepomaga, na której prowadzona jest zbiórka m.in. dla 15-letniej Gabrysi (z Jarosławia), która za kilka miesięcy ma zaplanowaną operację serca w Stanach Zjednoczonych. Jednak żeby do tego doszło potrzebna jest ogromna kwota bo aż 4 mln zł. Jest to naprawdę sporo pieniędzy, ale wspólnymi siłami możemy przybliżyć ją do tej operacji.
Każdy grosz się liczy więc jeżeli możecie to dołóżcie swoją cegiełkę.
Wpłat można dokonywać bezpośrednio na stronie siepomaga https://www.siepomaga.pl/gabi
Jeśli możecie to udostępniajcie ten link swoim rodzinom, znajomym itd. Wiem, że na was można liczyć!
Wspólnymi siłami możemy więcej.

Dodam również informację, że takie wpłaty na Organizacje Pożytku Publicznego można odliczać od podatku przy rozliczeniu na PIT 37.
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2019, 12:22:52 pm wysłana przez siCk_BoY_ »

Offline Jaco

  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 569
  • Karma: +21/-5
Odp: POMÓŻMY GABRYSI Z JAROSŁAWA!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2019, 08:18:25 pm »
Biorąc pod uwagę szereg niepowodzeń odnośnie pomocy innym i tak wierzę, że warto pomagać!!!

Trzymam kciuki żeby się udało!

Offline siCk_BoY_

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 1 817
  • Karma: +8/-3
Odp: POMÓŻMY GABRYSI Z JAROSŁAWA!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 31, 2019, 01:35:41 pm »
Teraz zbiórka trochę zwolniła, ale trzeba podjąć walkę i przynajmniej spróbować pomóc dziewczynie. Zapewne zbiórka zostanie przedłużona bo operacja ma się odbyć w lipcu. Gdyby każdy rozesłał wiadomości do swoich znajomych to kto wie.
Jednego dnia kiedy zaangażowaliśmy się w zbiórkę i rozesłaliśmy info po ludziach, udało się zebrać spora kwotę.
Ja również wierze, ze warto pomagać.
Walczymy do końca.

 

SMF spam blocked by CleanTalk