Aktualności: W związku obecnie obowiązującymi przepisami RODO prosimy o zapoznanie się z Polityka prywatności i Polityką cookies pod adresem https://www.radiator-mototurystyka.pl/polityka-prywatnosci/
Kwiecień 30, 2024, 10:53:16 pm

Autor Wątek: Życzenia Bożonarodzeniowe 2019  (Przeczytany 3354 razy)

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
Życzenia Bożonarodzeniowe 2019
« dnia: Grudzień 24, 2019, 02:54:15 pm »
Jak co roku !
Kartka motocyklowa Boże Narodzenie 2019
Z życzeniami szerokości oraz tyle samo powrotów, co wyjazdów w tym Nowym Roku 2020 !!!



Od Ekipy Radiatora dla Ekipy i Przyjaciół Radiatora :-)

Offline Wiatr w Polu

  • Starszy użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 370
  • Karma: +9/-5
Odp: Życzenia Bożonarodzeniowe 2019
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2020, 07:22:23 pm »
Głaziu, mam do Ciebie sprawę. Zbliżają się X Nasze Wyprawy Motocyklowe w Narolu. Tradycyjnie już pytam Cię, czy po zakwaterowaniu wszystkich prelegentów znajdziesz jakiś pokoik minimum na 6 osób dla ekipy wiernych fanów Wypraw. Wiem, że impreza się rozrasta, z roku na rok jest też nie tylko coraz więcej p[odróżników, ale i znajomych, którzy chcieliby wziąć udział w tym przedsięwzięciu i być cały czas na miejscu. Ja oczywiście też. Od pierwszych spotkań w MDK, do dziesiątych i kolejnych. Jednakże zdaję sobie sprawę z tego, że to już niekoniecznie jest możliwe. Tak więc pytam, bo kto mi zabroni, z pełną świadomością, że to już niekoniecznie da się zrobić. Jak się nie da, to trudno. Rozumiem, jak jest, na pewno nie będę miał pretensji. Jeśli już wiesz, napisz, co i jak. Jeśli jeszcze nie wiesz, napisz, kiedy będziesz wiedział. Poszukam sobie czegoś w okolicy, albo dojadę, bo przecież daleko nie mam. Pozdrawiam serdecznie Ciebie, Wojtka i Tamarę. Tamarę możesz ucałować ode mnie, ale zaznacz, że to ode mnie ;)

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
Odp: Życzenia Bożonarodzeniowe 2019
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2020, 08:45:11 pm »
Tak Wietrze. Jeśli zmieścicie z Pawłem Oczkosiem to już zapisałem aby pamiętać z prośbą o informację i jeśli będą wolne pokoje to tak jak każdego roku liczy się czas reakcji. Jak będę miał komplet to z pewnością dam znać.
Do zobaczenia wkrótce.

Offline Wiatr w Polu

  • Starszy użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 370
  • Karma: +9/-5
Odp: Życzenia Bożonarodzeniowe 2019
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2020, 06:19:52 pm »
Sorki, że napisałem nie w temacie. Coś mi się pomyrdało. Dzięki. W Ekipie przewidziany jest właśnie Oczkoś, Edycja, Agatka...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2020, 06:21:29 pm wysłana przez Wiatr w Polu »

Offline Wiatr w Polu

  • Starszy użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 370
  • Karma: +9/-5
Odp: Życzenia Bożonarodzeniowe 2019
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 24, 2020, 01:00:36 pm »
Dziś nie pomyliłem wątku, ani tematu :) Zdrowych spokojnych świąt życzę wszystkim, a w nowym roku zdrowia, fantastycznych wyjazdów, spotkań ze wspaniałymi ludżmi.

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
Odp: Życzenia Bożonarodzeniowe 2019
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 27, 2020, 01:04:19 pm »
Zdrowych, Spokojnych Świąt i udanego wskoku do Nowego Roku 2021 aby postawił tory na nowo w celu powrotu do normalności :-)

 

SMF spam blocked by CleanTalk