Aktualności: W związku obecnie obowiązującymi przepisami RODO prosimy o zapoznanie się z Polityka prywatności i Polityką cookies pod adresem https://www.radiator-mototurystyka.pl/polityka-prywatnosci/
Grudzień 13, 2019, 03:27:20 am

Autor Wątek: Test interkomu bluetooth  (Przeczytany 1646 razy)

Offline pegaso

• Pełnoprawny użytkownik
Test interkomu bluetooth
« dnia: Listopad 05, 2012, 08:36:12 pm »
Następny test to interkom motocyklowy bluetooth, nie wiem co to za firma ale nie znana na pewno.

Posiada takie funkcje jak:
- łączność do 500m z innym motocyklistą lub z pasażerem/pasażerką na tylnym siedzeniu
- łączność z telefonem komórkowym przez bluetooth, odbieranie połączeń automatyczne jeżeli nie podejmiesz działań po 3 sygnałach, manualne odbieranie, odrzucanie połączeń jest też fajna funkcja wybierania głosowego (wymawiam głośno nazwę numeru tak jak mam zapisane w tel. np. Kazimierz i dzwoni sam na ten numer)
- podłączyć można mp3
- posiada wbudowane radio FM bardzo fajna funkcja lubię słuchać radia i dlatego szukałem interkomu z radiem
- bezprzewodowa łączność z nawigacją
- automatyczne dostosowywanie głośności wraz ze wzrostem prędkości
- przekazywanie połączeń

Połączenia telefoniczne/interkomowe maja wyższy priorytet więc jak gra nam radio lub muzyka z telefonu a ktoś zadzwoni to automatycznie wyciszy nam to co gra i odbierze telefon a po zakończeniu rozmowy z powrotem załączy to co grało. Też nam wyciszy radio jak nawigacja zechcę coś powiedzieć  

Na baterii działa 8-9 godzin bez ładowania.

Offline Glazio

• Administrator
  • Hero
O:Test interkomu bluetooth
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2012, 08:43:40 pm »
Opcje, o których napisałeś zostały przez Ciebie przetestowane ?

Sprawdza się ?

Offline pegaso

• Pełnoprawny użytkownik
O:Test interkomu bluetooth
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2012, 08:49:06 pm »
Tak zostały sprawdzone prze ze mnie z tym że opcję wybierania głosowego musi być dostępna w telefonie jak ktoś jej nie ma to nie ma tej funkcji.
I jeszcze jedno mikrofon jest bardzo czuły i nie może być na wprost ust ponieważ nie wyraźnie słychać w drugim telefonie trzeba odsunąć go dalej bliżej policzka bez obawy że nie będzie nic słychać bo też tak myślałem.