Aktualności: W związku obecnie obowiązującymi przepisami RODO prosimy o zapoznanie się z Polityka prywatności i Polityką cookies pod adresem https://www.radiator-mototurystyka.pl/polityka-prywatnosci/
Maj 22, 2019, 09:39:20 pm

Autor Wątek: Zakończenie Sezonu Motocyklowego - 10 rocznica śmierci "Kryzysa" - 03.10.2015  (Przeczytany 4503 razy)

Offline Piotrek

• Pełnoprawny użytkownik
Odp: Zakończenie Sezonu Motocyklowego - 10 rocznica śmierci "Kryzysa" - 03.10.2015
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 03, 2015, 07:45:59 am »
Oczywiście, że pozostałą kwotę na znicz

Offline siCk_BoY_

• Administrator
  • Hero
Odp: Zakończenie Sezonu Motocyklowego - 10 rocznica śmierci "Kryzysa" - 03.10.2015
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 03, 2015, 12:29:20 pm »
a nie będzie żadnej dopłaty do znicza? :) Nie wiem jak chłopaki sobie za to policzyli więc z ciekawości pytam czy zebrana kwota na wszystko wystarczy.

Online Glazio

• Administrator
  • Hero
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 04, 2015, 08:24:30 pm »
Po dziesięciu latach mieliśmy okazję uczcić pamięć naszego kolego Kryzysa.
Zakończenie sezonu motocyklowego zgromadziło sporo motocyklistów.
W tym dniu swoje urodziny obchodził nowy proboszcz parafii Boromeusza w Lubaczowie - ks. Roman Karpowicz.
Była to dobra okazja do poznania.

Poniżej galeria zdjęć z zakończenia sezonu.

Spotkanie pod grobem Kryzysa.

Rodzice Kryzysa

Zapaliliśmy znicz na grobie Kamila Janczury - młodego motocyklisty.

Z minuty na minutę przybywa motocyklistów.

Po modlitwie ruszamy do kościoła Boromeusza na mszę przemykając ulicami miasta.

Kazanie - wspomnienia o Kryzysie wygłosił Ks. Cezary, który jeździł razem z nami i był członkiem klubu Radiator.

Po mszy zdjęcie grupowe przed kościołem.

Po mszy wyruszyliśmy ulicami miasta zataczając małe kółeczko do Załuża na część dla ciała. Jak powiedział proboszcz - część dla duszy zakończona teraz udajemy się w dalszą drogę :-)

W Załużu zmieścili się wszyscy :-)

Urodzinowy dzik z nadzieniem porcjowany przez samego solenizanta. Każdy mógł spróbować. Wystarczyło dla wszystkich.

Odśpiewaliśmy Sto Lat a starzy znajomi proboszcza przygotowali się doskonale :-)

Na miejscu dużą popularnością cieszyły się dzikie i nie tylko zwierzęta będące w zagrodzie :-)

Była muzyka, ogień, śpiewy na żywo i prezentacja wspomnień.
Są ludzie których się nie zapomina.

Dziękujemy wszystkim za przybycie.
Do zobaczenia przy innej okazji ;-)

Offline Jaco

• Hero
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 04, 2015, 09:25:02 pm »
Jak już wspomniał Głazio impreza miała dwa konteksty - ten dla ducha i ten dla ciała ;) więc cały organizm mógł się czuć zadowolony :D
Pogody chyba nikt z nas nie mógł sobie lepszej wymarzyć. Frekwencja dopisała - doliczono się około 70 maszyn, więc naprawdę fajnie i z tego miejsca wielkie dzięki wszystkim za przybycie!

Kilka zdjęć z mojej perspektywy .....

I jak widać - towarzystwo dobrze się bawiło!
Były śpiewy, były tańce i nocne motocyklistów rozmowy.....
Podsumowując jeszcze chciałbym zauważyć bądź nadmienić o dwóch sprawach:
 - pieczony dzik z tą kaszą - przepyszny! Proboszcz dał się poznać z dobrej strony ;) Dzięki mu za to!
 - nigdy nie słyszałem Metaliki w wykonaniu  że tak powiem "kościelnym" w dodatku na mszy! Nie spodziewałem się pewnie jak i wszyscy.

Oficjalnie sezon zakończony, ale liczę że pogoda będzie dla nas łaskawa i wyjedziemy gdzieś jeszcze!

Offline siCk_BoY_

• Administrator
  • Hero
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 05, 2015, 03:40:19 pm »
Impreza była konkretna tylko trochę chłodno było :) Pewnie zaraz powiecie, że nie, ale wy się rozgrzewaliście od środka różnej maści trunkami, a ja musiałem się przyglądać :)

Online Glazio

• Administrator
  • Hero
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 05, 2015, 04:09:12 pm »
Ja się rozgrzewałem poskakując trochę wewnątrz w rytm muzy. Do tego byłem prześladowany przez córkę Ździcha, która pomyliła mnie z karuzelą. Czego się nie robi dla dobrej zabawy dzieciaków.
Ja bawiłem się wyśmienicie a moja kurtka przeleżała całą imprezę na stoliku - wystarczyło tylko powiedzieć, że jest chłodno lub po prosu z niej skorzystać.

Offline siCk_BoY_

• Administrator
  • Hero
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 06, 2015, 01:04:34 pm »
Ale ja miałem swoją kurtkę drugiej nie dałbym rady założyć :)
Nie narzekam tylko mówię, że było chłodno dlatego końcówkę imprezy spędziłem w środku bo tam  przynajmniej było ciepło :)

Online Glazio

• Administrator
  • Hero
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 06, 2015, 05:25:02 pm »
Końcówkę chyba wszyscy lub zdecydowana większość spędziła w środku ;-)

Offline Jaco

• Hero
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 07, 2015, 08:53:35 am »
Na stronie telewizji Lubaczów http://www.lubaczow.tv/pl [nofollow] ukazała się relacja ze
Mszy Świętej.

<a rel="nofollow" href="http://www.youtube.com/watch?v=cenPUnF3MXY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=cenPUnF3MXY</a> <span class="alert smalltext" title="To curb spam posts, external links are set [nofollow] (which means no pagerank) until 999999 posts">[nofollow]</span>

Offline Borek

• Starszy użytkownik
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 07, 2015, 10:35:37 pm »
Głaziu, bardzo dobrze powiedziałeś "jesteśmy grupą wolnych motocyklistów" i to jest coś co nas wyróżnia ;)

Online Glazio

• Administrator
  • Hero
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 07, 2015, 11:14:39 pm »
Właśnie ta wolność każdego z osobna bardzo mi się podoba. Ja uwielbiam spędzać czas z taką ekipą :-)

Online Glazio

• Administrator
  • Hero
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 19, 2015, 05:47:09 pm »
Ot takie małe podsumowanie tematu Czytaj naszą opowieść ooo ... >>> [nofollow]. Filmik?
Hmmm gdzieś niebawem. Muszę zdążyć przed zimą z innymi tematami ale kto wie ?

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16