Aktualności: W związku obecnie obowiązującymi przepisami RODO prosimy o zapoznanie się z Polityka prywatności i Polityką cookies pod adresem https://www.radiator-mototurystyka.pl/polityka-prywatnosci/
Grudzień 14, 2019, 11:17:04 am

Autor Wątek: Grzane manetki na chłodne dni i wieczory  (Przeczytany 597 razy)

Offline arturlubaczow

• Starszy użytkownik
Grzane manetki na chłodne dni i wieczory
« dnia: Listopad 11, 2016, 12:29:42 pm »
Grzane manetki na chłodne dni i wieczory - mój Silver został wyposażony w tamtym roku .

Używałem ich wiadomo jak temperatura otoczenia była niska i jak wynikała taka potrzeba.

Po sezonie użytkowania muszę się z wami podzielić swoimi spostrzeżeniami.

Po pierwsze nie były to żadne wypasione manetki tylko zakupione na OLX nowe choć w opakowaniu zastępczym.

Po drugie zainwestowane nie całe 100 zł wraz z przesyłką okazało się dobrym pomysłem.

Pierwszy raz używałem ich na topieniu marzanny w Jarosławiu temp. 4 stopnie. Przyjemnie się trzymało kierownicę.

I nie powiem gdyby nie to, że je miałem to moje łapki by się wymroziły gdy rękawiczki robiły za akwarium w Kalwarii, a tak przynajmniej to akwarium miało w miarę ciepłą wodę.  :D

Więc myślę że warto zamontować coś co poprawi komfort podróżowania.

I należy przyznać mimo niskiej ceny i użytkowania w różnych warunkach atmosferycznych ich wygląd i stan nadal mogę śmiało określić jako bardzo dobry.

Art

Offline Glazio

• Administrator
  • Hero
Odp: Grzane manetki na chłodne dni i wieczory
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 11, 2016, 05:57:59 pm »
Taki gadżet mam od lat. Również chwalę ten dodatek nie tylko w chłodne dni :-)