Aktualności: W związku obecnie obowiązującymi przepisami RODO prosimy o zapoznanie się z Polityka prywatności i Polityką cookies pod adresem https://www.radiator-mototurystyka.pl/polityka-prywatnosci/
Marzec 29, 2024, 02:04:10 pm

Autor Wątek: V Nasze Wyprawy Motocyklowe - 27-28 II 2015  (Przeczytany 23240 razy)

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
Odp: V Nasze Wyprawy Motocyklowe - 27-28 II 2015
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 25, 2015, 09:23:38 am »
Niestety - afrykańska niespodzianka na piątkowy wieczór nie dojedzie.
Zarzuciłem już szybką propozycję na coś nowego. Teraz czekam na informację zwrotną.

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
Odp: V Nasze Wyprawy Motocyklowe - 27-28 II 2015
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 27, 2015, 09:16:48 am »
Dziś startujemy !
Gotowi ?

Nowe miejsce więc wyjdą nowe niedociągnięcia. Kto będzie na imprezie tego proszę o uwagi/spostrzeżenia czego brakowało, co można było lepiej przygotować.
Z góry dziękuję :-)

Offline Wiatr w Polu

  • Starszy użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 370
  • Karma: +9/-5
Odp: V Nasze Wyprawy Motocyklowe - 27-28 II 2015
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 27, 2015, 03:55:30 pm »
Ok, postaramy się być bardzo krytyczni ;)

Offline BociekPL

  • Starszy użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Karma: +5/-0
Odp: V Nasze Wyprawy Motocyklowe - 27-28 II 2015
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 27, 2015, 04:02:20 pm »
moto gotowe ale nie biorę szmatki, jutro będę czyścił :)
My Lovley Diamond Red

Offline Wiatr w Polu

  • Starszy użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 370
  • Karma: +9/-5
Odp: V Nasze Wyprawy Motocyklowe - 27-28 II 2015
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 01, 2015, 04:56:16 pm »

Co by pewnej tradycji stało się zadość, napiszę, jak było…
Wyjechaliśmy z Pawłem i Dżolantą dwoma autami. Z Lubaczowa zgarnęliśmy Edycję i Elcię i jakiś czas później „logowaliśmy się” w agroturystyce – spokojne miejsce, estetyczne pokoje, łazienka, kuchnia, mili gospodarze. Do Dębowego Dworu zdążyliśmy przed pierwszą prezentacją. Serdeczne powitania ze znajomymi, których jest tu mnóstwo, a których nie widzieliśmy przynajmniej od zakończenia sezonu. I oto pierwsza prezentacja: „Droga wolna” – tytuł doskonale oddaje przesłanie zawarte w tym filmie, które jest mi też niezwykle bliskie (jak chyba każdemu motocykliście). Film przypominał  swoja konwencją telewizyjny reportaż był profesjonalnie nakręcony i zmontowany. (Tu mała uwaga: Byłem na wszystkich edycjach „Wypraw” i zauważam, że jeśli chodzi o poziom filmów i relacji, co roku poprzeczka idzie w górę). Druga prezentacja, to podróż motocyklowa do Afryki Zachodniej. Wyprawa najeżona wieloma przygodami i niebezpieczeństwami nie mogła nie zrobić wrażenia, a wojenne warunki Mali przysporzyły nawet dreszczyku grozy (nie będę opowiadał – kto nie był, niech żałuje). Prezentacjom towarzyszyła wystawa motocykli, z których jeden był szczególnie podziwiany – „wytatuowany” motocykl Game Over Cycles. Powiem krótko: Moim zdaniem, to dzieło sztuki. Co prawda nie znam się na sztuce, ale motocykl tak świetnie skomponowany, że zarówno całość cieszyła oko swoją harmonią i smakiem, jak i każdy, choćby najmniejszy, element. Kto się ze mną nie zgadza, w tego pierwszy rzucę kamieniem 
Już w nocy zjazd „na bazę” i oczywiście długie, nocne motocyklistów rozmowy – chyba tylko o zwyczajach godowych stonki ziemniaczanej nie rozmawialiśmy. I wcale nie męczył nas rano kac morderca, bo obudzić się w tak wesołym towarzystwie, z myślą, że przed nami dzień wolny i kolejne prezentacje, to sama przyjemność.
Drugiego dnia relacji było więcej i znajomych też więcej. Zaczęło się od morderczej wyprawy na Mgadan i powiem Wam, że czytać o tym na forum, albo gdziekolwiek indziej, a słuchać człowieka, który to przeżył i tego doświadczył, to zupełnie inna sprawa. Dalej niesamowicie poruszający i pięknie zrobiony film „To nie koniec drogi” (prezentacja spotkała się z największymi chyba brawami). Później „Planeta Islandia” – tu poza niezwykłymi przygodami i lokalnym kolorytem zapierające dech w piersiach widoki. Kolejna  była opowieść Głaziów, którą trochę już znałem, ale znowu – czytać, a słyszeć i zobaczyć, to dwie różne sprawy. Zwłaszcza piękne gleby widziane z pozycji kierowcy. Długo się zastanawiałem, dlaczego Głazie w trudnym terenie jeżdżą z odwróconymi do przodu lusterkami. Wyszło mi, że tu chodzi o to, żeby Tamara się w nich co chwilę nie przeglądała i nie dekoncentrowała ;) Całość zamykał film z podróży do Nepalu. W roli głównej „motocykle specjalnej troski” marki Royal Enfield i wesoła ekipa znana nam z wcześniejszych wypraw do Indii i na Saharę. Trudno się było nie pośmiać. W międzyczasie oczywiście przerwy na obiad, na pogaduchy, wymianę wrażeń i spostrzeżeń, na karpia, kolejne powitania i w końcu na… pożegnania. Na koniec Dzinio i Basia odholowali nas do miejsc zakwaterowania, a w niedzielę powrót.
Tak sobie myślę, że przeniesienie imprezy do Rudy Różanieckiej było dobrym pomysłem. Więcej miejsca, więcej przestrzeni, klimat nie taki „MDK-owski”. Zresztą z roku na rok uczestników coraz więcej.  Atmosfera „bardzo motocyklowa”. W większości się znamy, dobrze rozumiemy. Podróżnikom może zazdrościmy, a może tylko (jak ja) podziwiamy. Gratuluję i dziękuję organizatorom. Zabiegani byliście bardzo i zajęci dopinaniem wszystkiego, tak więc nie było czasu porozmawiać, a nawet się pożegnać, ale jeszcze się spotkamy – to dopiero początek sezonu.
Na koniec przysłowiowa łyżka dziegciu do tej „beczki miodu”… Otóż jest jedna rzecz, która mi się nie podobała, wkurzała mnie i w ogóle zaburzała odbiór prezentacji i w dodatku rujnowała psychikę. I to należy koniecznie na przyszłość zmienić. Chodzi o motocykle. Należy kategorycznie zabronić przyjeżdżania na imprezę motocyklami. No bo wyobraźcie sobie. Jadę jak ten emeryt „polówką” (nawet nie swoją, tylko żony), a tu coś koło mnie robi wrrrrrr. Potem jeszcze raz i jeszcze – trzy motocykle. Widzę jej jeszcze przez parę sekund, jak jeden po drugim idealnie składają się z zakręt… i tyle. A serce krwawi. Bo w garażu stoją dwie gotowe do sezonu maszyny, a „emeryt” się puszką wybrał. Otóż w przyszłości należy stanowczo tego zabronić ;) Pozdrawiam.

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
Odp: V Nasze Wyprawy Motocyklowe - 27-28 II 2015
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 01, 2015, 07:42:11 pm »
Dodaję kilka zdjęć z imprezy. Jak napisał autor "nie oddają atmosfery ale było gorąco".
Proszę o dodawanie kolejnych wynalezionych fotek.
Z góry dzięki !















Podsumowanie z TO NIE KONIEC DROGI (fb):
"W sobotę reprezentacja NIELICZNA ale była na FESTIWALU NASZE WYPRAWY MOTOCYKLOWE. Film TO NIE KONIEC DROGI miał tam pokaz i brawa chyba były spore nawet bardzo. Teraz mogę powiedzieć że się opłacoło że, koszta poniesione się zwracają.... nie materialnie ale duchowo. Ludzie dostrzegli problem i rozmawiali o tym ....Był śmiech, było wzruszenie i pytania. TO JEST TO O CO WALCZYLIŚMY!!!! Wszystkim którzy niemieli wiary i wiedzy że się uda. FIGA Z MAKIEM NA TO"

ARES-forum P2K
Świetna impreza. Super prezentacje i bardzo fajne miejsce. Dziś do ok 22-23 wiec jeszcze warto zajrzeć. Szacunek dla Organizatorów :)

JacekJ-forum f650gs
Wpadłem dzisiaj na chwilę, spotkałem Agatę, co mnie bardzo ucieszyło, popatrzyłem na slajdowisko z wyjazdu do Magadanu, zjadłem żurek z naszą koleżanką i pojechałem do domu, żeby nie wracać po ciemku. Super pogoda na taką przejażdżkę, a Roztocze jak zawsze przepiękne.
Za rok szykuję się na całego i polecam imprezę pozostałym forumowiczom. Bardzo fajna organizacja, ładne miejsce, ciekawi ludzie itd.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2015, 09:16:02 pm wysłana przez Glazio »

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
Odp: V Nasze Wyprawy Motocyklowe - 27-28 II 2015
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 01, 2015, 08:25:56 pm »
Ekipa od filmu Droga Wolna! w przerwie między prezentacjami (Tomasz Mielcarz).
Pierwsze Ogólnopolskie Mistrzostwa w Bierkach Frytkami. Ruda Różaniecka 2015 (fb).



Niektórzy mówili o koledze - gość w czerwonych butach - Marek Świątecki (fb)- Głazie dzięki za wczoraj było super, dzięki tez dla chłopaków z 17 za przechowanie pozdro
Wtajemniczeni wiedzą o jakie przechowanie chodziło :D
Gerard (taki z przetrąconą szyją) poszedł szukać laski i wrócił z kolegą ... :-)



Z Rene



Z zięciuniem






Tomasz Mielnik bawił się na naszej imprezie swoją ulubioną fotografią:



Więcej zdjęć Tomka >>>

« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2015, 11:09:51 pm wysłana przez Glazio »

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
Odp: V Nasze Wyprawy Motocyklowe - 27-28 II 2015
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 01, 2015, 10:10:43 pm »
Zdjęcia Agnieszki z fb (na zewnątrz)




Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
Odp: V Nasze Wyprawy Motocyklowe - 27-28 II 2015
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 01, 2015, 11:33:26 pm »
Zdjęcia - Wojtek Zdybel (google plus)
Wczoraj tj. 05.03.2015 o 21:56
Świetna Impreza ... gratulacje ;)























































« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2015, 02:48:57 pm wysłana przez Glazio »

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
Odp: V Nasze Wyprawy Motocyklowe - 27-28 II 2015
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 02, 2015, 07:02:18 pm »
Zdjęcia z imprezy V Nasze Wyprawy Motocyklowe 27-28.02.2015 autorstwa Marii Głaz





































Czekamy na kolejne zdjęcia. W trakcie ładowania są zdjęcia Tomasza Michalskiego - już niebawem.

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
Odp: V Nasze Wyprawy Motocyklowe - 27-28 II 2015
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 02, 2015, 08:13:48 pm »
Zdjęcia Tomasza Michalskiego, który wyczekał V edycji imprezy. Ta była przełomowa. Jedzie na przymiarki i kupuje Transalpa 600.
Z tego miejsca życzymy szerokości i tyle samo wyjazdów i powrotów.

Zdjęcia z pierwszego dnia imprezy













Rybka lubi pływać i mało się nie utopiła :D














































































































Paweł - nasz dźwiękowcu od pierwszej edycji - WIELKIE DZIĘKI :-)



























































Były problemy z wczytywaniem zdjęć więc przeniosłem. Teraz powinno być OK.
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2015, 11:15:09 pm wysłana przez Glazio »

Offline Jaco

  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 569
  • Karma: +21/-5
Odp: V Nasze Wyprawy Motocyklowe - 27-28 II 2015
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 02, 2015, 11:16:21 pm »
Impreza bardzo udana!
 Mam nadzieje że Dębowy Dwór na stałe wejdzie jako miejsce odbywania się tak wspaniałych "uroczystości"  ;)
Tak naprawdę po tym co napisał Wiatr, nie wiele już trzeba dodawać! Wspaniała impreza, wspaniałe prezentacje! Wcale nie przeszkadzał fakt, że projekcje odbywały się na dwóch rzutnikach! Nagłośnienie - igła!
Wielki szacunek za organizacje!!! 
Było super! Z góry potwierdzam przybycie za rok!!!
Zdjęć nie mam za wiele - bo czas nie pozwalał na pstrykanie ;)

 








Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
Odp: V Nasze Wyprawy Motocyklowe - 27-28 II 2015
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 02, 2015, 11:38:04 pm »
"Tomasz Johnny Mielcarz udostępnił zdjęcie użytkownika Moto Project Freedom.

Raz jeszcze wielkie dzięki!

Jarek Greg Piotr z Wami jak zwykle tylko jeszcze konie kraść... mechaniczne i bierki układać Emotikon smile

Paweł Dzięki też za "szumy" i do zobaczenia w Szałasie Emotikon wink

Rene Za opowieść o Planecie Islandii i przpomnieniu jakim to wspaniałym wariatem jest John Rambo Emotikon smile

Robert & Jarosław za opowieści o "przełomach". "To nie koniec drogi" to dla mnie bardzo ważny film. Dzięki!"




"Moto Project Freedom

Piąta edycja Naszych Wypraw Motocyklowych w Rudzie Różanieckiej za nami. Byliśmy tam pierwszy raz ale na pewno będziemy wracali co roku - tak nam się podobało!

Genialna atmosfera, ciekawe i inspirujące relacje z wypraw, mnóstwo pretekstów do ciekawych rozmów oraz smaczny karp z pobliskiego stawu na długo zapadną nam w pamięci.

Ogromna w tym zasługa wspaniałych organizatorów - Tamary i Pawła. Jeszcze raz wielkie dzięki i do zobaczenia!

Emotikon grin

Przy okazji polecamy portal Pawła traktujący o wyprawach motocyklowych".
https://www.facebook.com/radiator.turystyka.motocyklowa

Zaczerpnięte z fb.

Offline BociekPL

  • Starszy użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Karma: +5/-0
Odp: V Nasze Wyprawy Motocyklowe - 27-28 II 2015
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 03, 2015, 02:42:43 pm »
2 zdjęcia sobie zpiracę na google+ :) co do imprezy to wielkie brawa za organizację i chęć przeprowadzenia tej bardzo dużej jak na nasz region imprezy motocyklowej. Zdrowia dla tych co mogli pojawić się na własnych maszynach.
My Lovley Diamond Red

Offline Glazio

  • Administrator
  • Hero
  • *****
  • Wiadomości: 3 085
  • Karma: +48/-3
Odp: V Nasze Wyprawy Motocyklowe - 27-28 II 2015
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 03, 2015, 07:42:17 pm »
Pogoda sprzyjała więc motocykle przybywały co chwilę
















































































 

SMF spam blocked by CleanTalk