Piwo…bunkry…góry…doły…Turysty z Bosmanem…
Nowinki motocyklowe, Wyjazdy weekendowe, Wyprawy motocyklowe

Piwo…bunkry…góry…doły…Turysty z Bosmanem…

_-shit-shit-fuck-jedWycieczka zapowiadała się ciekawie. Pierwszy problem to objechanie zamkniętej drogi co ją lipcowe deszcze rozmyły, objazd oficjalnie zakazany stosownymi znakami. Częściowo teren prywatny, brak porozumienia rożnych instytucji….

Wszyscy spotykamy się w Słupsku i po kawie w miejscowym MC jako nienasyceni z przyjemnością pokonujemy kolejne kilometry, dla niektórych to pierwsze !!! dziesiątki w tym roku, przyglądałem się bacznie tym motocyklom, ale rdzy nie widziałem, z szacunku do sprzętu zapewne trzymali w sypialni …

Emeryt z pustymi wydechami z wiadomych powodów jechał jako ostatni dzięki temu wszystkie żaby, psy i koty trzymały się od nas z daleka….to szczęście dopisywało nam do końca naszego wyjazdu…

Świnoujście pierwsza dekada września…tłumy…tłumy…hotel w centrum…
Przed nami  historyczne  forty z rakietą radziecką SS Scud  przenoszącą głowice jądrowe 50 kT mające zapewnić nam bezpieczeństwo w okresie wielkiego braterstwa i miłości…o zasięgu !!! 180km !!! Wszyscy bezpieczni, ale na Kremlu i na wschód od niego !  …..

Kolejny cel Zielona Góra znana z winobrania, Bachusików… następnie niemieckie skalne miasto w Bastei…(warto je porównać z czeskim Adrspach)…z Bastei wracamy już po ciemku do Polski z noclegiem w Bogatyni… Wielka dziura w tym mieście po kopalni odkrywkowej w przyszłości ma stać się największym i najgłębszym (~350m) w Europie sztucznym zbiornikiem wodnym.

Pełna relacja z wyjazdu oraz więcej zdjęć po kliknięciu na forum >>>

betonowy_szlaban

25/10/2016

O autorze

Glazio


Dodaj komentarz

Październik 2019
PWŚCPSN
« Wrz  
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl