Nowinki motocyklowe, Zloty / Imprezy

Motocykliści dzieciom. Mikołaje na motocyklach!

Motocykliści dzieciom. Mikołaje na motocyklach!

5 grudnia 2010 roku motocykliści udzielający się na forum www.radiator-mototurystyka.pl zorganizowali akcję mikołajkową dla dzieci z Domu Dziecka w Nowej Grobli. Niestety pogoda pokrzyżowała  plany i nie mogliśmy przewieźć dzieciaków na motocyklach. W zanadrzu mieliśmy oczywiście plan B – kulig.

Całą akcję poprzedziła zbiórka prezentów i środków na ich zakup. Udało nam się przygotować niespodziankę dla każdego z wychowanków domu dziecka. Było to trudne zadanie, ponieważ rozpiętość wiekowa była dość duża –  od 3 do 18 lat. Wymagało to od nas sporo zabiegów, czasu i chęci. Ale udało się!

Zainteresowani przebrani w stroje mikołajowe zajechali saniami pod dom dziecka. Uradowane dzieciaki zaprosiły wszystkich do środka. Najbardziej wygadany św. Mikołaj wręczał każdemu z osobna prezent. Rozdawaniu upominków  towarzyszyła radosna atmosfera. Dzieciaki wyraźnie ucieszyły się a na ich twarzach widać było zadowolenie.
Motocykliści zostali tez mile zaskoczeni przez dzieci, które specjalnie dla nich na tę okazję upiekły przepyszne mikołajowe ciasteczka. Wszyscy bawili się doskonale.

To wspaniała sprawa, że potrafiliśmy się tak zmobilizować i sprawić choć trochę radości tym dzieciakom. Pamiętajmy, że żadne prezenty – nawet te najwspanialsze – nie zastąpią im prawdziwej  rodziny.

Na koniec chcemy podziękować Ludziom Wielkiego Serca – których jest coraz mniej – za pomoc i wsparcie w zorganizowaniu akcji.
Podziękowania dla:
– Urzędu Miejskiego w Lubaczowie
– MDK w Lubaczowie
–  Marty i Roberta Polaków
– Jana Kudyby
– Heleny Kubiszyn
– Małgorzaty Hojdak
– rodziny Głazów i Zająców
Dziękujemy też anonimowemu Mikołajowi, który zostawił worek z zabawkami w MDK w Lubaczowie.

Podziękowania dla Motocyklistów:
– Aśki i Sleyerka
– Krystiana Gąsiora
– Bohuna
– Tola i ekipy z Wielkich Oczu
– Irbita
– Urbiego
– siCk Boy’a

* siCk_BoY_ wielkie dzięki za dopilnowanie całej akcji. Mały jesteś WIELKI ?!!!

07/12/2010

O autorze

Glazio


Dodaj komentarz

lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl