Polish Custom Show
Nowinki motocyklowe

Polish Custom Show

Redakcja magazynu Custom – pierwszego polskiego ilustrowanego magazynu o customizingu motocyklowym oraz CustomCult.pl – platforma wymiany informacji oraz propagator rodzimej kultury customowej, informują o organizacji imprezy customowej, jakiej w Polsce jeszcze nie było. Polish Custom Show (PCS) to targi branży customowej oraz Mistrzostwa Polski w Budowaniu Motocykli Customowych.

Warsaw Tattoo Days

Impreza odbędzie się w dniach 2 – 4 marca 2018 roku na terenie Ptak Warsaw Expo, największego centrum targowo–kongresowego w Europie Środkowej. PCS jest częścią targów motocyklowych Warsaw Motorcycle Show 2018 (sprawdź szczegóły wydarzenia >>>) i będzie zlokalizowane we wspólnej przestrzeni z jeszcze jednym wydarzeniem organizowanym w tym samym miejscu i czasie – Warsaw Tattoo Days, tak więc ilość atrakcji zebrana na jednej przestrzeni będzie imponująca.Polish Custom Show

Producenci Custom

Strefa targowa Polish Custom Show zgromadzi największe w dotychczasowej historii imprez customowych w Polsce spektrum przedstawicieli tej branży. Znajdą się tam najwięksi gracze na rynku, mniejsze warsztaty, producenci motocykli dwukołowych, trójkołowych, odzieży, usługodawcy. Podczas imprezy będzie można zaopatrzyć się w najnowsze akcesoria, części, ciuchy, biżuterię, a także publikacje motocyklowe. Uczestnikami PCS będą również znane zagraniczne marki oferujące osprzęt do motocykli, takie m.in. jak Custom Chrome Europe, Motorcycle Storehouse czy Metzeler. Integralną częścią imprezy będą Mistrzostwa Polski w Budowaniu Motocykli Customowych. Pula nagród zawodów wynosi 60 000 zł, a motocykle można zgłaszać w aż 10 kategoriach. Fundatorami nagród w Mistrzostwach są takie znane marki jak Harley-Davidson, Custom Chrome Europe, Motorcycle Storehouse, Custom Rings, Metzeler, Harpp Records, Freestar, AGM i BT Choppers.

Polish Custom Show - custom ringsOficjalnym partnerem Polish Custom Show jest podkarpacka firma Game Over Cycles (GOC), która odniosła na polskiej oraz światowej scenie customowej spektakularny sukces. GOC wspiera imprezę merytorycznie swoimi doświadczeniami z największych imprez oraz konkursów customowych, w których brała udział, takich jak European Bike Week, Harley-Davidson Museum Custom Bike Show czy Sturgis Motorcycle Rally. Na stoisku Game Over Cycles będzie można zapoznać się z customowymi motocyklami firmy nagradzanymi w największych konkursach konstruktorskich świata. Podczas PCS będzie można zobaczyć na żywo. m.in. mroczny i potężny motocykl Behemoth Bike – customową maszyną zainspirowaną i powstałą we współpracy z ikoną polskiego i światowego metalu – zespołem Behemoth, a w szczególności z liderem formacji Adamem Nergalem Darskim.

Polish Custom Show - Behemoth BikeBehemoth Bike

Głównym polskim sponsorem Polish Custom Show 2018 jest firma Custom Rings, która jako producent klimatycznej biżuterii motocyklowej jest stałym partnerem imprez customowych i od lat propaguje zaszczepienie customowego stylu życia w Polsce.

WIESZ O ZLOCIE CZY IMPREZIE ?
Dodaj swój zlot bez konieczności logowania – KLIKNIJ i wypełnij >>>
Instrukcja wypełniania >>>

Polish Custom Show

Stunt i najlepsze tancerki Pole Dance

Oprócz atrakcji motocyklowych, we wspólnej strefie Polish Custom Show oraz Warsaw Tattoo Days będzie można znaleźć 300 artystów sztuki tatuażu, którzy przez okres trwania konwencji zaprezentują około 1000 prac tatuatorskich. Na głównej scenie festiwalowej nie zabraknie licznych pokazów. Odwiedzający zobaczą niesamowity występ seksownych i wytatuowanych dziewczyn z The Fuel Girls. Odbędzie się także pokaz burleski w wykonaniu prekursorki tej formy teatralnej w Polsce – Pin Up Candy, a najlepsze w kraju tancerki pole dance okraszą imprezę wspaniałymi pokazami tańca na rurce. Akrobacji nie zabraknie także na motocyklach i objawią się one pokazem stuntu w wykonaniu Macieja Dopa – jedynego stuntera w Polsce wykonującego tricki na maszynie marki Harley-Davidson i obecnego posiadacza rekordu Guinnessa w długości palenia gumy na motocyklu. Jeśli komuś wciąż będzie mało, to ekstremalną dawkę adrenaliny zapewni The Globe of Death – mrożący pokaz umiejętności jazdy motocyklem w kuli śmierci.Polish Custom Show - motorcycle stereohouse

Bilety są już dostępne w sprzedaży. Jeden bilet wstępu obejmuje trzy wydarzenia: Warsaw Motorcycle Show, Warsaw Tattoo Days oraz Polish Custom Show 2018. Wejściówki są do nabycia tutaj >>>

Polish Custom ShowWszyscy zainteresowani wciąż mogą zgłaszać swoją firmę do zaprezentowania się na imprezie lub motocykl do wystawienia w mistrzostwach. Szczegóły oraz formularze zgłoszenia są dostępne na stronie wydarzenia:

Polish Custom Show (PCS)

Facebook (PCS)

Polish Custom Show - Pole Dance

31/01/2018

O autorze

Glazio


Dodaj komentarz

lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl