Behemot Bike triumfuje na European Bike Week
Nowinki motocyklowe, Zloty / Imprezy

Behemot Bike triumfuje na European Bike Week

Behemoth Bike GOCBestia z Lisich Jam wyruszyła na swój pierwszy konkurs i zdobyła dwie nagrody za granicą.

Skonstruowany przez polską firmę Game Over Cycles (GOC) customowy motocykl Behemoth Bike przywiózł aż dwie nagrody z European Bike Week (EBW). To jeden z największych zlotów motocyklowych na świecie odbywający się co roku w Austrii. W organizowanym na EBW 2013 przez markę Harley-Davidson konkursie Custom Bike Show maszyna z Polski zdobyła drugie miejsce w kategorii „Radical” oraz prestiżową nagrodę publiczności „People’s Choice Award”.

Behemoth Bike GOCBehemoth Bike to customowy motocykl, który powstał we współpracy z ikoną polskiego i światowego metalu – zespołem Behemoth, a w szczególności z liderem formacji Adamem „Nergalem” Darskim. Stalowa bestia, w której drzemie amerykański silnik  właśnie podbiła serca europejczyków i cieszy się olbrzymią popularnością w Azji. Czy wyruszy na podbój innych kontynentów ? European Bike Week – jeden z największych zlotów motocyklowych na świecie (110 000 uczestników w 2012 r.) otwiera przed motocyklem firmy Game Over Cycle szerokie perspektywy i możliwości.

Firma Game Over Cycles powstała w 2012 roku na Podkarpaciu. Jej siedziba znajduje się w Lisich Jamach, w gminie Lubaczów. W pierwszym roku działalności drugi motocykl zbudowany przez GOC „Chopper GOC” zdobył pierwsze trofeum na European Bike Week – nagrodę publiczności („People’s Choice Award – 2012”). Widać, że firma znakomicie prosperuje i wspaniale się rozwija.

Oprócz budowy customowych motocykli i restaurowania zabytkowych pojazdów GOC zajmuje się także produkcją odzieży pod własną marką.
Co dalej? Z prawdziwą ciekawością będziemy śledzić dalszy rozwój firmy.

Zdjęcia: Game Over Cycles

Behemoth Bike GOC Behemoth Bike GOC Behemoth Bike GOC

10/09/2013

O autorze

Glazio


Dodaj komentarz

październik 2023
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl