Charlotta Moto Fest 29.05-01.06.2014 – Strzelinko k/Słupska
Nowinki motocyklowe, Zloty / Imprezy

Charlotta Moto Fest 29.05-01.06.2014 – Strzelinko k/Słupska

Baner_MotoFest3Charlotta Moto Fest – Strzelinko k/Słupska
29.05-01.06.2014
Strzelinko 14, 76-200 Słupsk – pomorskie
Kontakt: biuro@motozloty.com

Dolina Charlotty Resort i spa zlokalizowana w okolicach Słupska zdobyła swą sławę dzięki organizowanemu od kilku lat festiwalowi Legend rocka. W ubiegłym roku odwiedził to wyjątkowe miejsce Carlos Santana. Podczas jedynego w Polsce koncertu legendarnego gitarzystę słuchało ponad 10 tysięcy widzów, zasiadając w największym amfiteatrze w kraju.

Już od tego roku Dolina Charlotty ma szansę stać się również swoistą mekką motocyklistów, a to z racji organizowanej po raz pierwszy w tym urokliwym miejscu na przełomie maja i czerwca jednej z największych imprez motocyklowych w regionie.

Charlotta Moto Fest ma zgromadzić zarówno wielbicieli jednośladów, jak i fanów muzyki rockowej na najwyższym poziomie. Unikalność atmosfery ,jaka panuje podczas koncertów w Dolinie Charlotty i usytuowanie samego resortu podsunęła organizatorom pomysł ustanowienia Charlotta Moto Fest docelowym miejscem dla wypraw motocyklowych z najodleglejszych zakątków kontynentu ,a w przyszłości i spoza Europy.

Robert Sakowicz komandor Zlotu

…….Jako grupę docelową Charlotta Moto Fest widzimy szerokorozumianą turystykę rodzinną i grupy wyprawowe. Ludzi dla których pasja i poczucie wolności jest nadrzędną wartością. Planujemy rokrocznie zapraszać na nasze spotkania ciekawych ludzi , podróżników , sportowców , a oprawę muzyczną zapewniać na najwyższym poziomie. W tym roku gościć będziemy mega gwiazdę lat osiemdziesiątych grupę EUROPE oraz bożyszcze motocyklistów amerykańskich – zespół ” Molly Hatchet ” z USA Wśród polskich wykonawców wymienić trzeba „J.D.Overdrive ” , a szczęścia dopełni brzmienie legendy polskiego Bluesa -zespołu „Dżem” Z atrakcji pozamuzycznych wymienić należy skoki z wieży na poduchę MegaBag, Konkurs rzeźby w lodzie, czy pokazy trialu motocyklowego w wykonaniu kadry Polski. Do dyspozycji jest również tor Enduro specjalnie zbudowany dla potrzeb Charlotta Moto Fest.W pakiecie rejestracyjnym uczestnicy otrzymają poza polem namiotowym z ochroną, pakiet biletowy na oba dni koncertowe w sektorze blisko sceny, koszulkę , znaczek, dwa posiłki oraz drobiazgi od sponsorów.W ramach pakietu rejestracyjnego każdy uczestnik zlotu ( dotyczy tych odważnych ) otrzyma ponadto możliwość wykonania dwóch skoków z wieży na poduchę MEGA BAG.

Każdy z uczestników poza atrakcjami i konkursami typowymi dla imprez motocyklowych będzie miał możliwość pozostawienia w Dolinie Charlotty cząstki swojej pasji motocyklowej , a to za sprawą rozpoczęcia budowy na terenie zlotu wyjątkowego monumentu stalowego Jednorożca całkowicie skonstruowanego z pozyskanych od uczestników niepotrzebnych części motocyklowych. Budowa „Iron Horse’a” przeniesie się na kolejne lata i ma stać się w zamyśle organizatora symbolem jedności wszystkich motocyklistów. Każdy ,kto wniesie cząstkę swoją w budowę monumentu zostanie upamiętniony w specjalnej stalowej księdze fundatorów.

12/05/2014

O autorze

Glazio


Dodaj komentarz

czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl