Szósta edycja imprezy VI Nasze Wyprawy Motocyklowe już za nami
Filmy, Nowinki motocyklowe

Szósta edycja imprezy VI Nasze Wyprawy Motocyklowe już za nami

VI Nasze Wyprawy Motocyklowe

Kolejna edycja imprezy VI Nasze Wyprawy Motocyklowe już za nami. Było energetycznie i motocyklowo!

Sześć prezentacji zdjęć i filmów z rejonów Azji, Ameryki Południowej i Europy, ciekawe opowieści o przeżyciach i doświadczeniach w trasie, nietuzinkowi prezentujący i niezwykłe miejsca. Oto cały sekret udanej imprezy, która odbyła się w miniony weekend w Narolu. Całości dopełniła klimatyczna sceneria restauracji „Pałacowa” i wspaniała, spontaniczna publiczność.

VI Nasze Wyprawy Motocyklowe - prezentacjaPiątkowy wieczór należał w całości do Krzysztofa „Sambora” Samborskiego, który przeniósł nas do Bhutanu – ostatniego buddyjskiego królestwa oraz w indyjskie rejony Himalajów. W drugi dzień naszej imprezy motocyklowej Marcin „Maurosso” Krzeszowiec swoimi opowieściami okraszonymi dawką cudownego humoru porwał publiczność na terytorium Azji Centralnej i wszyscy obecni mogli mu towarzyszyć w fascynującej samotnej podróży przez siedemnaście krajów. Panowie od Junaków – Piotr i Krzysztof zaserwowali nam opowieści z podróży po Albanii i innych ciekawych zakątkach Europy południowo – wschodniej, dzieląc się przy tym doświadczeniem i przydatnymi w trasie radami. Sobotni wieczór należał do Izabeli i Krzysztofa Rudź, którzy z pasją i fascynacją opowiadali o swojej podróży przez zapomniane tereny Ameryki Południowej. Jak co roku, nam także przypadło w udziale podzielenie się z publicznością wspomnieniami i emocjami z naszej zeszłorocznej wyprawy do Włoch. Mam nadzieję, że zdjęcia pięknych alpejskich przełęczy oraz dymiący krater Etny zrobiły wrażenie przynajmniej na części publiczności i staną się dla niektórych osób impulsem do tegorocznego wyjazdu.VI Nasze Wyprawy Motocyklowe - młody uczestnikVI Nasze Wyprawy Motocyklowe - motocykle junak

Powiem tak – wspaniale jest podróżować motocyklem i odkrywać nieznane zakątki. To ogromne emocje i doznania, które trudno wyrazić w kilku słowach. Jednak po tegorocznej imprezie stwierdzam z całą pewnością, że jeszcze wspanialej jest dzielić się doświadczeniami z innymi motocyklistami i zachęcać ich do realizacji marzeń o podróżach. To uczucie jest po prostu bezcenne!

Portal motocyklowy radiator- mototurystyka.pl składa serdeczne podziękowania sponsorom za wsparcie przy organizacji imprezy „Nasze wyprawy motocyklowe”.Sponsorzy_VI_NWM

Słowa wdzięczności kierujemy również do właścicieli i pracowników restauracji „Pałacowa” w Narolu, którzy wykazali się pracowitością, cierpliwością, doskonałą organizacją i wspierali nas przez dwa dni trwania imprezy. Szczególne słowa podziękowania należą się Panu Stanisławowi Woś – Burmistrzowi Miasta i Gminy Narol za wspieranie pasji motocyklowych, otwartość i współdziałanie na rzecz rozwoju i propagowania turystycznych walorów regionu.

LINK TYMCZASOWY DO GALERII ZDJĘĆ NA FORUM – KLIKNIJ >>>

VI Nasze Wyprawy Motocyklowe

U nas poczujesz się jak w domu. Najmłodszy uczestnik naszej imprezy liczył sobie 100 dni !VI Nasze Wyprawy Motocyklowe

 

O naszym wydarzeniu pisało „Życie Podkarpackie”.VI Nasze Wyprawy Motocyklowe - artykuł - życie podkarpackie

Głazio
„Czego mi w nim brakuje w artykule ?
– Nazwy imprezy (Nasze Wyprawy Motocyklowe) lub nazwy organizatora (Radiator Mototurystyka).
– Ponadto mała nieścisłość (kto był ten wie) Agatę Lange zastąpił Sambor.
– Brak jednego z pierwszych wystawców motocykli – Michalski Mirosław (2) PANNONIA rok prod. – 1965 i JAWA rok prod. – 1962, którą nie wiem czemu uparcie nazywałem Junakiem.
Wszystko podyktowane tym, że w tym wydaniu miały się pojawić dwa artykuły, które miały oddać sedno i sens. Kolejny artykuł za tydzień, tj. 09.03.2016 (środa)”.
Wedle zapowiedzi, po tygodniu uzupełniamy drugą część artykułu 🙂 Razem miały stanowić całość.
VI Nasze Wyprawy Motocyklowe - artykuł - życie podkarpackie

FILMY z VI NWM

Prezentacje na VI Nasze Wyprawy Motocyklowe wraz z podziękowaniami dla sponsorów oraz wspierających.

Film z imprezy VI NWM – zlepek z wolnych chwil Głazia

Film „Edycji” z komentarzem:
„VI Wyprawy Motocyklowe – Radiator 2016.
Powiem krótko; ten kto był kolejny raz – nie rozczarował się, Ci którzy byli po raz pierwszy – na pewno powrócą”.

Kolejny materiał w TV Lubaczów (oglądaj od 1:34 do 4:43):

Kolejny film z naszej imprezy od PiotraC (prelegenta, który przyjechał w lutym 2016 na zabytkowym motocyklu marki Junak).
Trasa Warszawa – Narol to optymistycznie około 314 km. Sól na sprzętach a w drodze powrotnej deszcz. Taka pogoda to dla nich żadna przeszkoda.
„Głazio, Pozwolilem sobie skorzystać z Twojej relacji filmowej i połączyć ją z
moimi filmikami. Efekt można zobaczyć na:”

ZAPOWIEDŹ !

VII Nasze Wyprawy Motocyklowe (VII NWM) – 24-26. 02. 2017

Miejsce imprezy ujawnimy bliżej terminu.

VI Nasze Wyprawy motocyklowe - motocykle

Zdjęcia z imprezy >>>

Tekst: Tamara Głaz

 

15/03/2016

O autorze

Andrzej


JEDEN KOMENTARZ DO ARTYKUŁU Do “Szósta edycja imprezy VI Nasze Wyprawy Motocyklowe już za nami”

Dodaj komentarz

Maj 2020
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl