Marzena Szulhan „Matka Polka Motocyklistka” – Pamiętamy!
Nowinki motocyklowe, Pamiętamy

Marzena Szulhan „Matka Polka Motocyklistka” – Pamiętamy!

Marzena Szulhan "Matka Polka Motocyklistka"„Matka Polka Motocyklistka” czyli Marzena Szulhan była twarzą kampanii bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wcieliła się w ofiarę wypadku w sesji zdjęciowej w ramach kampanii. Niestety uległa poważnemu wypadkowi i zmarła 17 października 2017 roku w Szczecinie. Decyzją rodziny kampania z jej udziałem, w tym zdjęcia, nadal pozostaną w sieci. Jak twierdzą, „Marzena by tego chciała”.

Kampania „Matka Polka Motocyklistka” miała szokować, a przy tym zmuszać do myślenia. Wstrząsająca sesja zdjęciowa pokazywała, że motocyklami jeżdżą nasi bliscy: kobiety, matki, córki, ojcowie, synowie, … Jeden z kadrów kampanii pokazuje połączenie telefoniczne podpisane „Synuś”. O przekoro losu: to właśnie Marzena Szulhan osierociła 10. letniego synka.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 30 października o godzinie 14.00 na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie.

Pożegnali tragicznie zmarłą motocyklistkę [WIDEO, ZDJĘCIA] – Radio Szczecin >>>
Szczecin: Motocykliści towarzyszyli koleżance w ostatniej drodze [ZDJĘCIA] – GS24.pl >>>

Radiator Mototurystyka łączy się w żalu z rodziną.

Decyzją rodziny kampania trwa a po tym tragicznym wydarzeniu może dawać jeszcze bardziej do myślenia. To wymowny sygnał troski o bezpieczeństwo i uczulanie kierowców na innych uczestników ruchu.Marzena Szulhan "Matka Polka Motocyklistka"

Marzena Szulhan „Matka Polka Motocyklistka” zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Sprawę bada prokuratura. Ze wstępnych ustaleń wynika, że motocyklistka zahaczyła o zmieniający pas ruchu samochód, po czym najechała na krawężnik i uderzyła głową w drzewo.

Zbiórka pieniędzy dla syna ś.p. Marzeny Szulhan TRWA. Dołącz do akcji!

26/10/2017

O autorze

Glazio


Dodaj komentarz

wrzesień 2023
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl