Retro Moto Trip Wyjazd WSKą na Nordkapp
Nowinki motocyklowe, Wyprawy motocyklowe, Zapowiedzi wypraw

Retro Moto Trip Wyjazd WSKą na Nordkapp

Retro Moto Trip Wyjazd WSKą na NordkappRetro Moto Trip Wyjazd WSKą na Nordkapp

Tak, tak to kolejny projekt wyjazdu motocyklowego na odmiennym od tradycyjnych sprzęcie. Na Nordkapp można spotkać całą gamę współczesnych motocykli. Takie rodzynki jak WSK-a zdarzają się bardzo rzadko. Marcin, fan starej motoryzacji zachęca do wyciągnięcia spod koca swoich pupilków, aby każdy z nich spełniał swoje marzenia. Jako młody maniak podróży motocyklowych ma za sobą pierwsze tysiące kilometrów i z optymizmem patrzy w przyszłość. Jak sam mówi:

“Może nawet pojadę na koniec świata”.

Jako dziewięciolatek swoją przygodę z jednośladami zaczął od motorynki. Od razu marzył o podróżach. Pierwsza upragniona z kierunkiem do Zakopanego, a kolejne z nich coraz dalej. Jeździł różnymi przewidywalnymi sprzętami, jednak zapragnął spełnić młodzieńcze marzenie i zakupił WSKę.

Wymienia jej zalety:

  • spokojna i ciekawsza jazda
  • podziwianie widoków
  • brak kurczowego pilnowania kierownicy

to wszystko umożliwia mu przemieszczanie się z porywczą prędkością do 70 km/h. Jak mówi, podróżowanie bez kurczowego planu ma swoje uroki, w szczególności wtedy, kiedy unika się głównych dróg.

Retro Moto Trip Wyjazd WSKą na NordkappW 2018 roku rozpoczął swój projekt WSK po stolicach Europy i zdążył odwiedzić Pragę oraz Berlin. Kolejna poprzeczka przed nim. W drodze na Nordkapp i z powrotem są kolejne stolice do odwiedzenia.

Retro Moto Trip Wyjazd WSKą na Nordkapp – wsparcie

Do realizacji celu potrzebuje wsparcia życzliwych ludzi. Na portalu zrzutka.pl >>> chce uzbierać 6 998 zł.
Wspomnianą kwotę chce przeznaczyć na zakup sprzętu do nagrywania i paliwo, w tym przypadku mieszankę. W zamian deklaruje prezenty.

“Czy dam radę, czy motocykl wytrzyma, czy wytrzymam ja?
Możesz mnie wesprzeć dowolna kwotą każda złotówka się liczy. Pamiętaj, że jak wybierzesz kwotę z progów, które ustaliłem odbierzesz ode mnie prezenty”.

Przygody z lipcowej (2019) podróży można śledzić w wydarzeniu utworzonym na Facebook >>> Kibicuję , WSKą na Nordkapp lipiec 2019 by Reto Moto Trip <<<

 

Zachęcamy do wsparcia młodego fanatyka podróży i starej motoryzacji.

25/04/2019

O autorze

Glazio


Dodaj komentarz

Maj 2019
PWŚCPSN
« Kwi  
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl