IZI MEETING już w ten weekend
Nowinki motocyklowe, Zloty / Imprezy

IZI MEETING już w ten weekend

Izi meeting od pierwszych edycji jest miejscem spotkań podróżników motocyklowych, miejscem spotkań przyjaciół i ich rodzin. Nie będzie inaczej i w 2023 r.

IZI MEETING

9-11.06.2023 r.
Grodziec, Zamek Grodziec – dolnośląskie
Facebook >>>
Strona organizatora: IziMeeting >>>

Geneza spotkań Izi Meeting

Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji nas odwiedzić słów kilka o genezie spotkań.

Pomysł zorganizowania pierwszego spotkania był inicjatywą Roberta Iziego Gałki oraz Sambora, którzy pomyśleli o tym wracając ze zlotu niemieckiego Forum Africa Twin w Lissburgu w 2010. W założeniu miała to być impreza integrująca motocyklowych włóczęgów z Polski i Niemiec. Tragiczna śmierć Iziego w Tadżykistanie spowodowała, że nigdy nie było mu dane uczestniczyć w spotkaniu, które sobie wymarzył. Pierwszy IZI MEETING odbył się w 2011 ku jego pamięci. Głównym celem zlotu stała się nie tylko integracja podróżniczego środowiska motocyklowego, ale również upamiętnienie osoby Iziego, a przede wszystkim zorganizowanie zbiórki mającej na celu wsparcie dla rodziny Iziego. To był tylko początek. Niemal naturalnym okazała się chęć zorganizowania kolejnych spotkań i pomocy dla osób z naszego środowiska, które na skutek nieszczęśliwych zdarzeń jej potrzebują.

Dokładnie tak jak to planował IZI, spotkania w Grodźcu przerodziły się w doroczne spotkania życzliwych sobie ludzi dobrej woli, którzy niosą pomoc innym motocyklistom. Formuła wieloletnich spotkań wydaje się być solidna tak bardzo jak mury zamku, w którym się spotykamy. A zatem niezmiennie spodziewajcie się co roku prezentacji podróżniczych, energetyzujących koncertów, licytacji charytatywnych i przygotowanych wcześniej motocyklowych tras turystycznych. Nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Ponoć IZI MEETING uzależnia.

Organizatorzy nie zaprzeczają i zapraszają serdecznie.

07/06/2023

O autorze

Glazio


Dodaj komentarz

wrzesień 2023
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl