XIII NWM – W 396 dni dookoła Afryki solo na motocyklu
Nowinki motocyklowe, Zloty / Imprezy

XIII NWM – W 396 dni dookoła Afryki solo na motocyklu

Ania oprócz jazdy bezdrożami uwielbia piesze wspinaczki na najwyższe szczyty lub wodospady. Afryka to nie tylko pustynie i sawanny, ale także bujne dżungle i malownicze wybrzeża. Będzie o „grze wizowej” w Afryce Zachodniej, o wigilii spędzonej z celnikami na granicy i wiele innych ciekawostek z podróży.

XIII Nasze Wyprawy Motocyklowe (XIII NWM)

23-25 II 2024

Prezentacja pt.: W 396 dni dookoła Afryki solo na motocyklu

Prezentująca: Ania Feeltheworld.pl

24 II 2024 (sobota), godz. 19:00

Kowalówka, Ośrodek Wypoczynkowy Leśna Chata (Cieszanów 2A, 37-611 Kowalówka) – podkarpackie (u podnóży Roztocza >>>)

O niej…
Ania Feeltheworld.pl jest niezwykłą kobietą… Oprócz jazdy bezdrożami uwielbia piesze wspinaczki na najwyższe szczyty lub wodospady. To odważna podróżniczka i eksplorerka, która uwielbia odkrywać świat i cieszyć się nim. Podczas swoich podróży zmagała się z awariami sprzętu i różnej trudności przeprawami wodnymi. Ale niewiele jest rzeczy na świecie, które mogłyby ją powstrzymać przed podróżowaniem na motocyklu. Ma wiele ciekawych historii o swoich wyprawach, wielu przejściach granicznych, przez które przejechała i celnikach, których los postawił na jej drodze. Ania Żak uzależniona od podróży i górskich wędrówek. Od 2016 realizuje projekt motocyklowej podróży dookoła świata. 42 miesiące w podróży, ponad 160 000 km.

Jej druga pasją jest zamiłowanie do zwierząt. Lubi łączyć przyjemne z pożytecznym i jeśli na trasie znajdują się jakieś parki narodowe – to są obowiązkowym punktem podróży. Niestety do niektórych afrykańskich parków nie da się wjechać motocyklem, ponieważ spotkanie z dużymi kotami mogłoby się skończyć tragicznie. Ania ma prywatną misję – bociany, za którymi podążyła na zimowiska właśnie do Afryki. Pomaga ptakom mieszkającym w ptasim azylu czyli szpitalu prowadzonym przez Fundację Albatros ratującą latające zwierzęta.

O wyprawie…
Przez Afrykę przejechała 60 000 kilometrów. Chce się podzielić swoimi wrażeniami i doświadczeniami związanymi z Czarnym Lądem i zaprasza Was w głąb serca Afryki na opowieści o pięknie i bogactwie tego kontynentu. Afryka to nie tylko pustynie i sawanny, ale także bujne dżungle i malownicze wybrzeża. Podczas prezentacji będzie o „grze wizowej” w Afryce Zachodniej, o wigilii spędzonej z celnikami na granicy z Nigerią, o przeprawie łodzią rybacką do Kamerunu i o utraconej siódemce. Ania zabierze Was ze sobą na niezapomnianą wycieczkę – od najdalej na północ wysuniętego skrawka Europy (Nordkapp) przez Maroko do RPA zachodnim wybrzeżem, a potem w kierunku Kenii i Bliskiego Wschodu.
Ania mówi o swoich podróżach tak: „Nie zawsze było łatwo i nie zawsze było kolorowo. Czasami bywało ciężko i nieprzyjaźnie ale Afryka już na zawsze pozostanie w moim sercu”.

Zapraszamy Was serdecznie na barwne opowieści o Afryce, jej ciemnych i jasnych stronach oraz o odważnej misji zmieniania świata na lepsze. Poczujcie świat razem z Anią słuchając jej opowieści podróżniczych! Nie możecie tego przegapić! Czekamy na Was na wydarzeniu Nasze wyprawy motocyklowe XIII !


Polub nas na Facebook i udostępnij nasze wydarzenie

Zapraszamy !
Radiator Mototurystyka
Wstęp Wolny !

Propozycje noclegów w Kowalówce i pobliżu wydarzenia – lista na Forum >>>

Aktualizacja i szczegółowy program XIII Nasze Wyprawy Motocyklowe poznasz tu (kliknij) >>>

XIII Nasze Wyprawy Motocyklowe

WSPARCIE

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe naszej akcji poprzez wpłatę darowizny na konto stowarzyszenia Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość”.

Dane do przelewu:
Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość” (LCIS sprawdź nas w KRS >>>)
ul. Zielona 13
37-600 Lubaczów
NIP: 7931528310
Regon: 651550788
Nr konta:
73 9101 0003 2001 0007 0364 0001
Bank Spółdzielczy w Lubaczowie
koniecznie z dopiskiem: darowizna na cele statutowe „Nasze Wyprawy Motocyklowe”.
Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.
Radiator Mototurystyka, jesteśmy częścią LCIS

07/02/2024

O autorze

Glazio


Dodaj komentarz

marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl