Nowinki motocyklowe

Kłopoty finansowe Orange County Choppers

OCC - Orange County Choppers w kłopotach. Nowinki motocyklowe - Radiator - Turystyka motocyklowa - Wyprawy motocyklowe - Podróże motocyklowe - Forum motocyklowe. Źródło: fanpop.comKłopoty w „pomarańczowym” raju

Najbardziej znana chopperowa rodzina po kłopotach rodzinnych coraz bardziej pogrąża się w problemy finansowe. Istnieje obawa, że sąd zajmie ich nowoczesną siedzibę.

O słynnej rodzinie Teutul’ów słyszał każdy, kto choć trochę interesuje się motocyklami. Program American Chopper jest zaliczany do najchętniej oglądanych na kanale TLC (wcześniej Discovery Channel). Słynne kłótnie między ojcem (Paul Sr.), a starszym synem (Paul Jr.) przeszły już do historii, podobnie jak ich motocykle. Różnice charakterów obu panów doprowadziły do tego, że Paul Jr. otworzył własną firmę Paul Jr. Design, a walka o udziały w Orange County Choppers skończyła się w sądzie. Wyrok podzielił udziały 80% dla ojca i 20% dla Juniora.


OCC - Orange County Choppers w kłopotach. Nowinki motocyklowe - Radiator - Turystyka motocyklowa - Wyprawy motocyklowe - Podróże motocyklowe - Forum motocyklowe. Źródło: fanpop.comNa tym się jednak przygoda rodziny Teutul’ów nie skończyła. Panowie wzięli udział jeszcze w programie American Chopper: Senior vs Junior. Był to pewnego rodzaju pojedynek, w którym obaj konstruowali motocykle, a ładniejsza zwyciężała.

 Program programem, ale rachunki trzeba płacić. I tu dochodzimy do sedna tematu. GE Capital jest bankiem, który sfinansowała budowę reprezentacyjnej siedziby OCC. Według Long Island Press na koncie bankowym brakuje dwóch wpłat (,400 i ,000). Firma OCC twierdzi, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale bank ma inne zdanie.

Argumentem ma być dewaluacja wartości budynku, która znacznie spadła po kryzysie jaki dopadł Amerykę Północną. Z tego powodu „pomarańczowa” firma uważa, że bankowe należności powinny zostać obniżone. Znając jednak twarde warunki bankierów, nie przepuszczamy by łatwo odpuścili. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że rosnące zadłużenie może doprowadzić do zajęcia siedziby OCC, czego oczywiście im nie życzymy!

Źródło: bikers.pl

25/02/2011

O autorze

Glazio


Dodaj komentarz

luty 2024
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl