Ciąg dalszy sprawy pobicia kierowcy Range Rovera
Nowinki motocyklowe

Ciąg dalszy sprawy pobicia kierowcy Range Rovera

Range Rover - motocykliści
Range Rover – motocykliści

Jest dalszy ciąg historii kierowcy Range Rovera, który najpierw tratuje motocyklistę, który wcześniej gwałtownie przed nim zahamował, a następnie zostaje wyciągnięty z auta i skatowany przez rozwścieczony tłum motocyklistów.

Jak się okazuje, jednym z atakujących Range Rovera mężczyzn, był policjant polskiego pochodzenia o nazwisku Wojciech Braszczok, co ujawnił rzecznik prasowy tamtejszej policji. Wiadomo też, że tego dnia nie pełnił on służby. Zostaną mu postawione zarzuty m.in. udziału w bójce.

Wcześniej adwokat policjanta utrzymywał, że jego klient był jedynie świadkiem. Dochodzenie pokazało jednak, że był on jedną z osób, które zaatakowały samochód ofiary. Na filmie widać go, jak okłada pięściami tylną szybę Range Rovera i kopie w auto.

Przypomnijmy, co się stało tamtego dnia. Na powyższym filmie widać, jak podczas ulicznego rajdu, jeden z motocyklistów zwalnia przed Range Roverem, a następnie pozostała grupa zajeżdża mu drogę.

Kierowca czując się zagrożony rusza z miejsca, potrącając jednego z nich, a następnie rzuca się do ucieczki. Na końcu filmu widzimy, jak jeden z mężczyzn rozbija szybę samochodu swoim kaskiem.

Policja złapała już widocznego na filmie w białej koszulce Christophera Cruza, od którego wszystko się zaczęło. To on zatarasował drogę czarnemu Range Roverowi. Został oskarżony m.in. za spowodowanie niebezpieczeństwa na drodze.

Nowojorscy funkcjonariusze poinformowali, że nie było ofiar śmiertelnych w tym wypadku. Według policji jedynym poszkodowanym jest właśnie kierowca auta, a motocyklista Jeremiah Mieses doznał tylko nieznacznych obrażeń.

Jeremiah Mieses
Jeremiah Mieses

Z kolei rodzina rannego, mówi zupełnie co innego. Według nich, znajduje się on w śpiączce i być może nigdy nie już będzie chodził. W internecie umieścili też jego zdjęcie widoczne poniżej. Policja ujawniła, że wcześniej był on karany za wykroczenia drogowe, a grupa motocyklowa jest znana z brawurowej jazdy. Wciąż czekamy na nowe informacje w tej sprawie.

Czytaj więcej >>> Range Rover taranuje motocyklistów w Nowym Jorku/film

Źródło: onet

10/10/2013

O autorze

Glazio


Dodaj komentarz

czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl