Nowinki motocyklowe

Dobry czas na leasing motocykli

BMWDobry czas na leasing motocykli

Wraz z nadejściem wiosny rozpoczął się sezon wielbicieli jednośladów. Sezon z radością przywitali nie tylko motocykliści, ale także niektóre firmy.

Obecnie motocykle przestają już być domeną firm kurierskich, czy też cateringowych. Stopniowo zwiększa się zainteresowanie tymi pojazdami także przedsiębiorców działających w innych branżach. Wzrost kosztów utrzymania samochodu oraz nasilające się korki, sprawiają, że motocykle stają się coraz chętniej wybieranym środkiem transportu przez przedsiębiorców. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że umożliwiają one zdecydowanie szybsze przemieszczanie się po mieście w godzinach szczytu.

Kierując się tym trendem IMPULS-LEASING postanowił spełnić mniej standardowe potrzeby przedsiębiorców. Firma rozpoczęła współpracę z salonami motocyklowymi oraz stworzyła specjalną ofertę dedykowaną leasingowi jednośladów.

Przygotowanie dedykowanej oferty z uproszczonymi procedurami dla wielbicieli motocykli, było odpowiedzią na zauważalny wzrost zainteresowania tymi pojazdami wśród naszych Klientów. Atrakcyjne i mniej rygorystyczne warunki finansowania mają przekonać do leasingu motocykli. Oczywiście nie bez znaczenia są korzyści podatkowe jakie uzyskuje przedsiębiorca korzystający z tej formy finansowania. – mówi Michał Klimczak, Dyrektor Departamentu Marketingu i Wsparcia Sprzedaży w firmie IMPULS-LEASING. Wspólne eventy z dostawcami, czy też możliwość skorzystania z szybkiego wniosku on-line zamieszczonego na stronie firmy mają zachęcić do skorzystania z naszej oferty – dodaje.

Źródło: onet

20/05/2011

O autorze

Glazio


Dodaj komentarz

październik 2023
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl