Nowinki motocyklowe

Dobry czas na leasing motocykli

BMWDobry czas na leasing motocykli

Wraz z nadejściem wiosny rozpoczął się sezon wielbicieli jednośladów. Sezon z radością przywitali nie tylko motocykliści, ale także niektóre firmy.

Obecnie motocykle przestają już być domeną firm kurierskich, czy też cateringowych. Stopniowo zwiększa się zainteresowanie tymi pojazdami także przedsiębiorców działających w innych branżach. Wzrost kosztów utrzymania samochodu oraz nasilające się korki, sprawiają, że motocykle stają się coraz chętniej wybieranym środkiem transportu przez przedsiębiorców. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że umożliwiają one zdecydowanie szybsze przemieszczanie się po mieście w godzinach szczytu.

Kierując się tym trendem IMPULS-LEASING postanowił spełnić mniej standardowe potrzeby przedsiębiorców. Firma rozpoczęła współpracę z salonami motocyklowymi oraz stworzyła specjalną ofertę dedykowaną leasingowi jednośladów.

Przygotowanie dedykowanej oferty z uproszczonymi procedurami dla wielbicieli motocykli, było odpowiedzią na zauważalny wzrost zainteresowania tymi pojazdami wśród naszych Klientów. Atrakcyjne i mniej rygorystyczne warunki finansowania mają przekonać do leasingu motocykli. Oczywiście nie bez znaczenia są korzyści podatkowe jakie uzyskuje przedsiębiorca korzystający z tej formy finansowania. – mówi Michał Klimczak, Dyrektor Departamentu Marketingu i Wsparcia Sprzedaży w firmie IMPULS-LEASING. Wspólne eventy z dostawcami, czy też możliwość skorzystania z szybkiego wniosku on-line zamieszczonego na stronie firmy mają zachęcić do skorzystania z naszej oferty – dodaje.

Źródło: onet

20/05/2011

O autorze

Glazio


Dodaj komentarz

Maj 2018
P W Ś C P S N
« Kwi    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl