Motocyklowe Opowieści Moto Xpress Tour 2012 – 2013
Nowinki motocyklowe, Zloty / Imprezy

Motocyklowe Opowieści Moto Xpress Tour 2012 – 2013

MXTWspomnienie z tragicznie przerwanej podróży dookoła świata.

Motocyklowe Opowieści Moto Xpress Tour 2012 – 2013
11 IV 2014, godz. 20:00
Motorismo Poznań
ul. Starołęcka 7
REZERWACJA: portal@motorismo.pl

„Moto Xpress Tour
Z hukiem przebiliśmy się przez barierę 1000 wyświetleń na jednym filmiku icon wink Przerwa w podróży dookoła świata Przygotowujemy nowe video z Płn Indii i jeśli macie pomysł na soundtrack to walcie w komentarzu. Musimy też Was POINFORMOWAĆ, że nastąpi przerwa w motocyklowym podróżowaniu…”

Przebywali kolejne wspaniałe miejsca.

„Na drodze między Quito a granicą Boliwii, na jednym z zakrętów samochód jadący z naprzeciwka ściął zakręt uderzając we mnie i w Maksa. Pomimo mojej resuscytacji (Wróbel) Maks zmarł zanim karetka dotarła na miejsce…”
Ś.P. „Meex”

Chcąc uczcić pamięć wspaniałego młodego człowieka, motocyklisty zapraszamy na opowieści Krzysztofa współtowarzysza podróży.
Wasza obecność pomoże mu stanąć na nogi po tym tragicznym przeżyciu.

Pierwsza prezentacja po tragicznym wypadku miała miejsce 12 XII 2013 roku w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Krzysiek na długi czas zawiesił swoją aktywność. Powoli dochodzi do siebie – pisząc:

„Hej,
Słuchajcie pada dużo pytań o przyszłość projektów MXT, o moje plany i ogólnie co stanie się chociażby z tą stroną na FB.
Chwilowo zawiesiłem jakąkolwiek działalność związaną ze stroną, chciałem mieć chwilę przerwy. W najbliższym czasie pojawi się jeden film, a po nim drugi. Pierwszy będzie dla Maksa, brało w nim udział sporo ludzi, których poznaliśmy na trasie, ale też przyjaciół z domu. Drugi, będzie filmowym podsumowaniem wyprawy. Ze względu na pracę i studia, ale także na moją psychikę, nie wiem jaki będzie termin publikacji. Postaram się zrobić to w miarę sprawnie.
Co do planów: Tak jak już powtarzałem wielokrotnie zamierzam dokończyć wszystkie projekty, które planowaliśmy (info zawsze będzie się pojawiać na tej stronie), prawdopodobnie będzie to Ameryka północna, centralna i część południowej, oraz Afryka. Nie wiem kiedy, nie wiem czym (w sensie jakim motocyklem), ale wiem, że będę się starał nasze marzenia urzeczywistnić.
Na bank jak pojawi się cokolwiek tutaj znajdziecie info, nie porzucę tej strony, nie martwcie się Pozdrowienia!”

25 III 2014

„Hej,
Po pierwsze chciałem Wam podziękować za maile, które piszecie. Dostałem bardzo miły feedback z całego świata. Cieszę się, że nasze filmy, spotkania, które prowadziłem i generalny przekaz wyprawy powoduje, że myślicie o podróżach, o motocyklach, o nas i dajecie temu wyraz. Tak jak mówiłem na każdym spotkaniu, dzięki ludziom takim jak Wy Maks cały czas jest z nami.
Po drugie: jeżeli macie ochotę posłuchać o naszej wyprawie i nie mieliście jeszcze okazji zrobić tego we Wrocławiu to zapraszam do Poznania 11.04.2014″.

26/03/2014

O autorze

Glazio


Dodaj komentarz

październik 2023
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl