MotoMikołajki – Warszawa 2015
05.12.2015
Start: Błonia Stadionu Narodowego, Warszawa – mazowieckie
Kontakt: 601 213 697, jednymsladem@jednymsladem.com.pl
MotoMikolajki.pl to cykliczne wydarzenie aktywizujące środowisko motocyklowe w celu pomocy dzieciom z mazowieckich rodzinnych i publicznych domów dziecka. Dzięki sponsorom i uczestnikom akcji udało się w ciągu ostatnich 3 lat przekazać beneficjentom pomoc przekraczającą 150 000 zł.
Celem tej akcji jest realna pomoc dzieciom z rodzinnych i publicznych domów dziecka. Całodzienne wydarzenie w trakcie, którego odbywa się uroczysta parada motocyklistów – Mikołajów, przejazd ulicami Warszawy, dzieci spędzają z nimi czas. Mają zapewnione liczne atrakcje oraz otrzymują upominki przekazane przez sponsorów.
Jak co roku najważniejszym celem tej akcji jest uśmiech na twarzach dzieciaków. MotoMikolajki.pl to akcja nas wszystkich. Każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę, zdobywając wsparcie materialne i finansowe dla domów dzieci, pomóc w zabezpieczeniu przejazdu czy innych obowiązkach organizacyjnych.
Organizator: Fundacja Jednym Śladem.
Szczegóły na: www.facebook.com/MotoMikolajki
Dodaj komentarz
You must be logged in to post a comment.