Nowinki motocyklowe

Władywostok bez barier

Władywostok bez barier„Władywostok bez barier” 

 W tym roku ekipa tworząca szeregi Polskiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Motocyklistów ma bardzo ambitny plan na wyprawę motocyklową. Celem jest Władywostok na wschodnich krańcach przepastnej Azji.

 Ambasadorem wyprawy, której patronują TVP Polonia, Radio Kraków, Radio TOK FM, Motoradio, Świat Motocykli i Motogen został Tadeusz Teddy Błażusiak – mistrz świata Enduro. Rozmowy i pertraktacje ze sponsorami są w toku, więc jeśli ktoś ma chęć i środki może stać się jednym z nich.

Władywostok bez barier

Poprzednie wyprawy chłopaków do Armenii i na Nordkapp śledziliśmy z zainteresowaniem i jesteśmy pewni, że podczas tegorocznego wyjazdu pokażą wszystkim na co ich stać. Po raz kolejny udowodnią, że możliwości osób niepełnosprawnych są ogromne a bariery i stereotypy to tylko wymówki.

Planowany termin wyjazdu to 15 lipca. W prawie półtoramiesięczną podróż przez Białoruś, Rosję, Ural, prosto do Władywostoku  wyruszy tym razem trzech globtroterów: Paweł Kiliański i Marek Juga – motocykliści bez lewej nogi  oraz Arek Tomasiak – fizjoterapeuta. Jeśli czas i warunki pozwolą chłopaki  postarają się upchnąć na trasie swojego przejazdu  Mongolię. Paweł, Maras i Arek mają prosty plan – będą jechać, przeżywać wspaniałe przygody i dobrze się bawić. Uwieńczeniem wyprawy będzie spacer w centrum Władywostoku w krótkich spodenkach z kaskiem przy protezie !!!

Władywostok bez barier

18/05/2013

O autorze

Glazio


Dodaj komentarz

lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl