Nowinki motocyklowe, Zloty / Imprezy

Imprezy motocyklowe. Kongres Polskich Klubów Motocyklowych Jesień 2011.

Imprezy motocyklowe. Kongres Polskich Klubów Motocyklowych Jesień 2011

Tak się złożyło, że imprez motocyklowych na najbliższy weekend 7-9.10.2011 r. jest już coraz mniej. Jakby kluby się zmówiły.
Faktycznie tak jest. Większość uderza na Kongres Polskich Klubów Motocyklowych Jesień 2011.

Ja wynalazłem imprezę dla podróżników motocyklowych. Załapałem się na ostatnie miejsce rezerwowe stąd nie będę robił innym ochoty.
Ci którzy nie wybierają się na kongres pozostaje własna inwencja lub imprezy pt.
1. Oficjalne Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2011 w Bielsku Podlaskim – Rajd Motocykli Route 66
2. III Bydgoski Bazar Motocyklowy
3. Cross Country Extreme koło Jeleniej Góry

Informujemy, że jesienny Kongres Polskich Klubów Motocyklowych odbiędzie się w dniach 7-9 października 2011. Miejsce – Ośrodek Wypoczynkowy Dresso w miejscowości Sulejów k/Piotrkowa Trybunalskiego. Kontakt: E-mail: boruta@boruta.pl, Telefon1: 501100932, Telefon2: 504082333.

Oficjalne Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2011 w Bielsku Podlaskim1. Oficjalne Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2011 w Bielsku Podlaskim – Rajd Motocykli Route 66

Spotykamy się w Bielsku Podlaskim w sobotę 8 października.
Wiecie gdzie jest Bielsk Podlaski miasto motorów to już nie pierwsza impreza.
Miejsce zjazdu – parking przy Kościele Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim
ulica Wojska Polskiego 66 (od strony Siemiatycz, Lublina)
Zjazd uczestników od godziny 10 do 11:30.
Impreza odbędzie się niezależnie od pogody.
Wjazdówka 15 zł od kasku obejmuje:
Kolejną nalepę na motocykl z serii Route., poranną kawę i herbatę, coś słodkiego, obiad gorąca zupa, mięsiwo z grilla praktycznie do oporu, napoje.
O godzinie 11:30 wystartujemy w największym w Polsce rajdzie motocykli. Zapraszamy!
Parada motocykli i rajd to niesamowita atmosfera, wspaniali ludzie, mnóstwo stali, chromu i plastiku.
Godzina 12:00 Msza Święta nasza wspólna wielka modlitwa dziękczynna za kończący się sezon 2011. Miłosierdziu Bożemu będziemy polecali tych którzy wyjeżdżając z domu na motocyklu już nigdy nie wrócili. Po Mszy kontynuacja rajdu i parada ulicami miasteczka Brańsk.
Dalsza część naszego Zakończenia Sezonu to Stadion Miejski a tu:
Wystawa motocykli zabytkowych, koncert muzyczne klimaty motocyklowe Easy Rider, loty Balonem – pokazy . Wielkie grilowanie i ognicho. Mięsiwo prosto z zakładów mięsnych Nowiccy .   Napoje no to HOOP. Wspólne bajkerów rozmowy na podsumowanie sezonu. Zapraszamy przybywajcie na naszą wspólną motocyklową imprezę.
Zapraszają: Bielscy motocykliści Brańscy motocykliści Kapelan.{jcomments on}

2. III Bydgoski Bazar Motocyklowy

III Bydgoski Bazar Motocyklowy odbędzie się na terenie zewnętrznym hali widowiskowo sportowej Łuczniczka, ul Toruńska 59, oczywiście w Bydgoszczy.
Jeśli uważasz, że na terenie Bydgoszczy brakuje zorganizowanych imprez motocyklowych, nie masz gdzie dzielić się swoją pasją, zainteresowaniami – to znaczy, że nie wiesz o Bydgoskich Bazarach Motocyklowych.
Czym są bazary motocyklowe?
To cykliczne imprezy, zrzeszające pasjonatów motocykli, którzy mogą dzielić się wzajemnie przeżyciami, spostrzeżeniami i poglądami. To także miejsce dla wystawców, by mogli zaprezentować swój towar i umiejętności.
Bazary bydgoskie, to doskonała forma spędzenia czasu wolnego, wspólnie z całą rodziną. Króluje tu bezpieczeństwo, wspaniała atmosfera i spontaniczna radość uczestników.
Cross Country Extreme koło Jeleniej GóryDzięki osobom o różnym doświadczeniu, związanym z motocyklami, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nie musisz jeździć na motocyklu od wielu lat, liczy się sama pasja i chęć udziału w cyklicznych zlotach.
Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek – przyjdź i czerp z nami radość z warczących dźwięcznie silników.

3. Cross Country Extreme

Zawody Cross Country Extreme odbędą się w okolicach nowego kościoła koło Jeleniej Góry.Trasa będzie miała 8 km długości z elementami toru crossowego – przejazdy przez belki i opony oraz coś dla enduro – trochę lasu i pola. Start dla quadów przewidziano na godzinę 11.30, a dwie godziny ścigania będą klasyfikowane z podziałem na ośki i 4×4. O 14.00 ruszy klasa moto i tu podział na klasy wygląda następująco: licencja i amator (ścigają się 2 godziny) oraz weteran i junior (po 1,5 godziny).Oprócz tego organizatorzy przewidzieli atrakce w postaci pokazu FMX w wykonaniu Darka Kłopota.

06/10/2011

O autorze

Glazio


Dodaj komentarz

wrzesień 2023
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl